Njoftime Premium

Firma Baby Boo Kërkon të punësojë 2 rrobaqepese

Me eksperience pune, Adresa: Rr."Viktor Eftimiu",mbrapa ish-drejtorise KESH

Botuar më 16/02/2018

Fasoneri REI Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Paga shume e mire + sigurime 100% te paguar nga firma. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", blloku magazinave, godina jeshile afer karburantit, kati V.

Botuar më 16/02/2018

Kerkohet Rrobaqepese

Me eksperience pune. Me orar te plote ose te pjesshem, Adresa: Rruga e Barrikadave

Botuar më 16/02/2018

Fabrike me eksperience 20 vjecare Kërkon të punësojë Kontrollor cilesie

Turni II-III. Mosha 30-40 Vjec. Per me teper Informacion kontaktoni ne nr, Tiranë, Adresa: Autostrada Tirane Durres, km 5 prane QTU-se

Botuar më 15/02/2018

Fabrike me eksperience 20 vjecare Kërkon të punësojë Punetor

Prodhimi, turni II-III. Mosha 30-40 Vjec. Per me teper Informacion kontaktoni ne nr, Tiranë, Adresa: Autostrada Tirane Durres, km 5 prane QTU-se

Botuar më 15/02/2018

Fabrike me eksperience 20 vjecare Kërkon të punësojë Elektromekanik

Mosha 30-40 Vjec. Per me teper Informacion kontaktoni ne nr, Tiranë, Adresa: Autostrada Tirane Durres, km 5 prane QTU-se

Botuar më 15/02/2018

Sallon Merita Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me eksperience pune mbi 5 vjet, Adresa: Rr. "Durresit", prane Bllokut te Ambasadave

Botuar më 15/02/2018

THE VAPE CODE COMPANY Kërkon të punësojë Punonjese

/Punonjes (Djem dhe Vajza) me eksperience pune ne fushen e shitjes. Mosha 22-30 vjeç. Te jene te komunikueshem. Te kene prezence. Kushte shume te mira pune. Me eksperience pune ne sherbimin ndaj klientit. Te interesuarit te jene trendi. Paga shume e kenaqshme, Adresa: Ne qender te Blloku, perballe Viles 31, ngjitur me Hotel Grand

Botuar më 14/02/2018

Kerkohet Ekonomist

/e. Me eksperience pune. Te kete njohuri te gjuhes italiane, Adresa: Kamez, 200 m larg kryqezimit

Botuar më 13/02/2018