Njoftime Premium

KLINIKE DENTARE "2 DIAMANTET" Kërkon të punësojë Dentiste

(F). Me eksperience pune. Te jene te liçensuara, Adresa: Sauk

Botuar më 18/02/2018

Laura Nails Kërkon të punësojë Estetiste

Te kete eksperience te gjate pune ne thonj me xhel, Adresa: Rr. "Barrikadave".

Botuar më 17/02/2018

Dyqan Chicco Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 22-30 Vjec. Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e emaili-it, Adresa: Rruga e Durresit

Botuar më 16/02/2018

Rossmann & Lala Kërkon të punësojë Punonjes

/e me hapjen e dy dyqaneve me te reja, tek Astiri dhe Condor Center. Puna zhvillohet e ndare ne dy turne. Orari per turnin e pare 08:00 – 15:00 dhe turni i dyte 15:00 – 22:00. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e emailit ose te paraqiten ne pikat tona te shitjes

Botuar më 16/02/2018

Sallon Bukurie Anila Kërkon të punësojë Ndihmese

Parukiere. Me eksperience pune mbi 2 vjet. Orari punes 10/00 – 19/00. Mosha nen 30 vjec, Adresa: Ish stacioni trenit

Botuar më 16/02/2018

Kerkohen: Punonjese

(Vajza). Kushte shume te mira pune, te jene te paraqitshme, edhe pa eksperience. Paga 35.000 leke. Perfect Massage, Adresa: Rr. “Ismail Qemali”, ish Blloku

Botuar më 16/02/2018

Qender Estetike ne qender te Tiranes Kërkon të punësojë Punonjese

- Specialiste per thonj. Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme+siguracione+bonuse, Tiranë, Adresa: Prane sheshit Skenderbej

Botuar më 15/02/2018

BodyCenter "Te Iva" Kërkon të punësojë Parukiere

Perben avantazh nqs di te bej dhe estetisten, Tiranë, Adresa: Rr. Islam Alla, 20 metra sapo futesh ne rugice, pas Mullirit te vjeter

Botuar më 14/02/2018

NEW MEDICAL PLUS KERKON TE PUNESOJE 2 Punonjese

Vajza marketing per promocione te prdukteve mjekesore ne spitale dhe klinika mjekesore, Adresa: Rr. "Don Bosko", mbrapa Hotel Ferrarit, pllati ngjyre blu

Botuar më 14/02/2018

Sallon Bukurie ne Bllok Kërkon të punësojë Estetiste

Te kete njohuri dhe nga Parukeria. Te kete mbi 3 vite eksperience pune. Te jete e paraqitshme, e komunikueshme. Preferohet nga 20-40 vjec. Te interesuarat te kontaktojne ne nr

Botuar më 13/02/2018