Njoftime Premium

VIVENSO SHPK Kërkon të punësojë Agjent/e terreni

Fitime te pakufizuara, bonuse shtese me standarde Europiane Mundesi e shkelqyer biznesi dhe zhvillim i shpejte ne karriere Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: Te zoterojne veture personale Mosha 20-40 vjeç Jane te avantazhuar aplikantet çift. BONUS MIRESEARDHJE 100 EURO !!!, Adresa: Tirane, Durres, Elbasan

Botuar më 17/02/2018

KOMPANIA “STUDIO 99”, NJE KOMPANI NE FUSHEN E FASONERISE Kërkon të punësojë Ekonomiste

ME KOHE TE PLOTE. KRITERET: -TE KETE MBARUAR FAKULTETIN EKONOMIK. -TE DIJE TE KOMUNIKOJE DHE TE SHKRUAJE SHUME MIRE GJUHEN ITALIANE, Adresa: Rr. “5 MAJI“, ISH FABRIKA E PERPUNIMIT TE LEKURES. TE INTERESUARAT TE KONTAKTOJNE NE:

Botuar më 13/02/2018

Vilnik Motors Kërkon të punësojë Ekonomist

Me eksperience pune. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. Te interesuarit te dergojne CV ne: info@vilnikmotors.al / vilfred.gjergji@vilnikmotors.al, Adresa: Adresa: Vaqarr, Tirane

Botuar më 11/02/2018