Njoftime Premium

Kerkohet Punonjese

Per fondacion. Mosha 20-35 vjeç. Paga e kenaqshme kushte te mira pune. Te jete e komunikueshme

Botuar më 16/02/2018

Kancelari Infiniti Shops Kërkon të punësojë Shitese

Orari full-time dhe part-time. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696868598, Adresa: 50 metra afer qendres Kristal

Botuar më 16/02/2018

Per nje te moshuar 78vjec ne Londer te dije anglisht mjaftueshem sa per tu kuptuar, preferohet mbi 30vjec, te kete patente makine, e cila te jetoje 24ore ne kete shtepi. Kerkohet Kujdestare

Femer, shtepia ku do jetoje, bileta, shpenzimet e vizes dhe ushqimi 24h jane gratis, plus 500 $ page mujore. Te interesuarit te na kontaktojne tek adresa:

Botuar më 13/02/2018

Kompania” Green Life” ne bashkepunim me kompanine nderkombetare “Carico” kerkon te zgjeroje stafin me 18 Konsulente

Marketingu me ose pa eksperience. Ambicioze per para dhe karriere!Paga baze 30,000 leke dhe te ardhura mujore nga bonuset te cilat variojne nga 300-1800 euro.Per me te suksesshmit (garantore kompania) per trajnime ne Florida(USA).Mosha 18-45 vjec.Arsimi i larte perben prioritet.Puna:Part & Full Time!Te interesuarit te kontaktojne ne :, Adresa: Prane Kompleksit Dinamo, Rruga: “Gjike Kuqali”, Tirane, 22/18

Botuar më 12/02/2018

DYQAN CELULARESH Kërkon të punësojë Shites

Per servis celularesh. Te kete eksperience pune dhe te jete i komunikueshem me klientet, Adresa: Brenda Tregut Cam

Botuar më 10/02/2018