Njoftime Premium

Njoftime Top

SAUK, RRUGA PER NE FARKE,

prane karburant Kastrati, | 600 M2 | 1.900 Euro

Jepet me qera 3 kateshe + parkim nentoke, sip, 600 M2, rrethuar me ballkone, me...

Botuar më 18/02/2018
1.900,00 euro

LINZE

prane Thesarit | 90 M2 | 45000 Euro

Shitet ap.2+1+ballkon+verande e madhe, 90 M2, kati 1 banim, me ashensor, me...

Botuar më 17/02/2018
45.000,00 euro

FSHATI GJOKAJ

Tirane, buze rruge | 8.000 M2 | 80000 Euro

Shitet toke ullishte+trruall, 8.000 M2, dokumenta te rregullta. I pershtatshem per...

Botuar më 16/02/2018
10,00 euro/m2

ISH KOMBINATI TEKSTIL,

perballe Zjarrfikseve, | 1.100 M2 | 1.6 Euro

Jepet me qera ndertese 3 kateshe, kati I me sip, 1.100 M2, kati II dhe III...

Botuar më 12/02/2018
1,60 euroÇmimi/m2

SHITET 3+1+PARKIM, 147M², ME ÇMIM OKAZION!!! RR. “HOXHA TAHSIM”,

nr.267, | 147 M2 | 145000 Euro

Shitet ap., 147 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon...

Botuar më 12/02/2018
135.000,00 euro

RR."MYSLYM SHYRI",

pas karburantit Gulf | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e...

Botuar më 10/02/2018
400,00 euro/muaj

RR. “ABDYL FRASHRI”

prane Librit Universiatar, perbri Vesa Center, pallati jeshil | 90 M2 | 189000 Euro

Shitet 2+1, kati 7, me hipoteke, 90 M2, bosh, e rikonstruktuar.

Botuar më 09/02/2018
2.100,00 euro/m2

DURRES, RRUGA PAVARESIA

Te rrota e kuqe, | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 4+1, 120 M2, pjeserisht i mobiluar, kuzhina eshte e montuar e re. Mobilimi i thjeshte krevat dhe dollap

Botuar më 18/02/2018
20.000 leke/muaj

RRUGA MEDAR SHTYLLA

Prane Bar Vog | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 80 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, pjeserisht i mobiluar, uje 24 ore, me dollapet e kuzhines dhe dollape ne dhome te gjumit.

Botuar më 18/02/2018
25.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

prane ish-New York,kompleksi Kika 1 | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap.2+1, 120 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ngohje me gaz+kondicioner ne cdo dhome.

Botuar më 18/02/2018
400,00 euro

RRUGA FRANG BARDHI

Mbrapa Qendres Kristal | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, (Banese private), 55 M2, 5 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me oborr. Jepet vetem per vajza.

Botuar më 18/02/2018
20.000 leke/muaj

PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Prane Kesh-it | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1 +1 dhome gatim ngrenie,, 55 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Preferohen familjare/cifte ose qeramarrese vajza ne marredhenie pune..

Botuar më 18/02/2018
30.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES PALLATI 225 SHK 1 AP 1

ne krah te policise bashkiake | 49.70 M2 | 45000 Euro

49.70 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 18/02/2018
45.000,00 euro

TIRANE MBI SHKOLLËN E BALETIT

Mbi Shkollën e Baletit | 62 M2 | 35.000 Leke

Tirane, jap me qera Apt 1+1+A+BLK Kati i 2, 62 m2, Çmimi 35,000 Leke/Muaj. ( 200 Metra mbi Shkollën e Baletit.)Pallati është i Ri i pajisur me ashensor. Apt eshte i mobiluar totalisht me kondicioner, paisjet elektro shtepiake dhe mobiljet te reja. Ka nje ballkon ne dhomen e gjumit. Për më teper informacion mund te kontaktoni në numrin :0692176602E-mail: tonivojka@gmail.com, 62 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: e re, Apt është i pajisur me Kondicioner

Botuar më 18/02/2018
35.000 leke/muaj

KOMBINAT

Kompleksi Derveni | 123 M2 | 500 Euro

Shitet apartamenti 2+1 ne kombinat ,kati 6 me ashensor kompleksi Derveni 123 m2 me hipoteke 2 tualete,2 ballkon,me pamje nga lindja apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkehore dhe e pabanuar, 123 M2

Botuar më 18/02/2018
500,00 euro

RR. TEODOR KEKO

Unaza e Re | 87 M2 | 45000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri i cili eshte i orientuar ne Jug-Lindje., 87 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/02/2018
45.000,00 euro

KIKA 2 KOMUNA E PARISIT

JEPET APARTAMENT ME QIRA TE KIKA 2 | 107 M2 | 400 Euro

Jepet apartamenti 2+1 te KIKA 2.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar me punime teper cilesore .Ka nje siperfaqe prej 107 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhome gjumi, dy tualete.Me nje mobilim modern(eshte ne proces mobilimi), 107 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ka nje organizim te mir te dhomave dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ne cmim perfshihet dhe nje garazh. Kompleksi eshte i mbikqyrur me kamera

Botuar më 18/02/2018
400,00 euro