Njoftime Premium

TEK SHESHI WILLSON

Pas LSI | 80 M2 | 400 Euro

Apartament i mobiluar totalisht modern, i shtruar me parket, pallat i ri me ashensor. Parapagim 2 muaj, 80 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: e re, Reji Imobiliare, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 17/02/2018
400,00 euro/muaj

QYTET STUDENTI

prane godines 27 | 20 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 20 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 17/02/2018
13.000 leke

RRUGA SHYQYRI ISHMI,

PAS SHKOLES SE BALETIT | 78 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 78 M2, kati 4, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/02/2018
300,00 euro

RR. ALI DEMI

prane Tregut elektrik | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dublex 1+1, 50 M2, i mobiluar, ndertim i ri e pabanuar me pare

Botuar më 17/02/2018
25.000 leke

TEK MEDRESEJA,

fillim | 59 M2 | 60000 Euro

Shitet 1+1, 59 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke

Botuar më 17/02/2018
58.000,00 euro

RR. PETRO NINI LUARASI

Tek Tregu Elektrike | 67 M2 | 1 Euro

Shitet ap 1+1, 67 M2, kati 4, totali i kateve 8, e rregulluar, bufe e kompletuar me te gjitha paisjet Miele. Me parket. Me Hipoteke

Botuar më 17/02/2018
1,00 euro

PERBALLE ISH-EKSPOZITES SHQIPERIA SOT

Pallati i ri i kuq (9-katesh) | 52 M2 | 45.000 Leke

I kompletuar, 52 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/02/2018
45.000 leke/muaj

PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI DHE KOMISARIATIT NR.4

RRUGA VANGJEL CAPO | 44 M2 | 30000 Euro

Ne nje pallat 5 katsh me tulla te bardha, buze rruges se lagjes, shes gazoniere 44m2. Me hipoteke. Ka sherbyer per dyqan dhe mund te perdoret per aktivitete biznesi. Me hipoteke., 44 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, Jo agjensi imobilare.

Botuar më 17/02/2018
30.000,00 euro

TEK XHAMLLIKU, RRUGA NIKOLLA ZARAQI

TEK FUFARMA DHE LAVAZHI SPECIAL. | 50 M2 | 22500 Euro

Shitet garsoniere dhome+paradhome+banjo. me dalje direkt ne rruge lagjeje. Nuk ka ballkon. Me hipoteke. E pershtatshme per banim, ose aktivitete biznesi., 50 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, Jo agjensi imobilare.

Botuar më 17/02/2018
450,00 euro/m2

QYTETI STUDENTI,

100m mbi kompleksin Ana | 45 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 45 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 17/02/2018
19.000 leke/muaj