Njoftime Premium

TEK KOMPLEKSI SPORTIV "DINAMO"

(RR."BILAL GOLEMI") | 260 M2 | 390000 Euro

Shitet vile 2 kateshe+ dyqane +trruall. Siperfaqa e viles, 260 M2, sip.e dyqanit, 30m² dhe e trruallit 290m². Te gjitha me hipoteke dhe te rivleresuara. Cmimi ne total

Botuar më 22/01/2018
380.000,00 euro

RRUGA "MIHAL GRAMENO"

drejtimi i Depos se Ujit | 900 M2 | 1.600 Euro

Vile 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj

Botuar më 22/01/2018
1.600,00 euro/muaj

LAGJA : 'XHEVDET NEPRAVISHTA' ,LUSHNJE

Prane Zjarrfikses Lushnje | 350 M2 | 0000000 Euro

Shitet godine 3 kateshe. kati I, ambjent biznesi, 2 katet e tjera shtepi banimi, te mobiluara ne menyre bashkekohore. Sip Truall 220m².Sip. Totale godines, 350 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kati I aktualisht funksionon si Market. Me hipoteke

Botuar më 21/01/2018

FUSHE KRUJE

Lagjia "Kastrioti" te stadiumi | 384 M2 | 200000 Euro

Shitet vile 3 kateshe secili kat 128 M2 me siperfaqe totale 384 M2. Kati i pare eshte garazhd. Kati i dyte perbehet nga nje holl i madh, dhome gatimi, dhome ndenje dhe nje banjo. Kati i trete ka 4 dhoma secila me ballkon dhe nje banjo. Shtepia ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe me te qeta te q, 384 M2, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 5 ballkone, tarrace, bodrum, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepia ka te gjithe dokumentacionin e duhur

Botuar më 21/01/2018
200.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

mbrapa shkolles guines | 1.578 M2 | 1500000 Euro

Shitet vile e perbere nga 4 apt duplex+1papafingo+oboor.sip ndertimi 1267,2+310,8 garazhd+450 oborr, 1.578 M2, totali i kateve 4, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, ndertim i 10 viteve te fundit, dokumentacion i rregullt

Botuar më 21/01/2018
1.500.000,00 euro

KERKOJ TE MARR ME QERA VILE ME 10 DHOMA PER HOTEL,

buze rruge. | 100 M2 | 100.000 Leke

Sip. rreth, 100 M2, Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 20/01/2018
100.000 leke

NE UNAZE TE TREGU I MEDRESESE

PAS SHKOLLES SE MEDRESES | 260 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qera vile dy kateshe, secili kat, 260 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, nje tualet per kat, 3 dhoma te bollshme per kat, organizuar shume mire per kopesht, 2 oborre te bollshme nga dy akseset e shtepise

Botuar më 19/01/2018
1.700,00 euro

KOMBINAT

ish Fabrika e Qelqit | 500 M2 | 165000 Euro

Shitet vile, 500 M2, 9 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, mundesi per qera

Botuar më 19/01/2018
165.000,00 euro

UZINA E TRAKTOREVE

afer News 24 | 80 M2 | 45000 Euro

Shitet Shtepi Private 1 kateshe, 80 M2, +300m² toke. Me hipoteke

Botuar më 19/01/2018
45.000,00 euro

PRISKE

5km nga Autotraktori | 680 M2 | 380800 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 680 M2, parkim per 4 makina, e zgjidhur edhe per dy famije, trrualli 1095m² me gjelberim me infrastukture te plote, me certifikate pronesie. Trrualli 130 €/m² dhe Ndretesa

Botuar më 19/01/2018
560,00 euro/m2