Njoftime Premium

PEZE E VOGEL

BUJTINA E KUQE | 100 M2 | 0 Euro

Jepet me qera vile dy kateshe dhe papafingo 50m , secili kat, 100 M2, me oborr 600 m², e rrethuar me peme dekorative

Botuar më 21/02/2018
115.000,00 euro

KODER KAMEZ,

rr."Batalioni", perballe ish Praktiker-it | 160 M2 | 8000000 Leke

Shitet shtepi private, 160 M2, totali i kateve 2, gjendja: shume e mire, e planifikuar per 4 kate, e paperfunduar, 370 m² truall, Ne proçes hipotekimi

Botuar më 21/02/2018
8.000.000 leke

RR."DIBRES"

tek Medreseja | 135 M2 | 135000 Euro

Shitet Vile 2 kateshe, 135 M2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 21/02/2018
1.000,00 euro/m2

RR. "URA"

tek ish Komunalja | 100 M2 | 55000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, 9 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e kompletuar totalisht me kushte te kohes. Dokumenta te rregullta

Botuar më 21/02/2018
55.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO

Brenda unaze, pa shku tek drejtoria e Ujsjellesit dhe Medreseja, shitet Vile 3 Kateshe e Re viti 2004 | 250 M2 | 212000 Euro

Me Hipoteke dhe truall 86 m2. Punime te jashtme dhe te brendshme shume cilesore, dritaret me grila dhe kangjella, punime gipsi, orientim me diell, ne katin perdhe ka nje dyqan me cepena, garazh me cepen per nje makin, kuzhine per gatim ngrenie dhe ndenje, ne te tre katet ka nga nje tualet me dritare; kati pare banim ka 3 dhoma gjumi te medha dhe kati 2 ka 1 dhome gjumi dhe sallon pritje me oxhak, 250 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al. Shitet per arsye te ngutshme familiar

Botuar më 20/02/2018
212.000,00 euro

PRANE VORES, NE FSHATIN E MARQINET, 2 KM NGA AUTOSTRADA NE PJERRESIT JUGORE TE KODRES

dhe pamje nga Vora. Shitet Vile 3 kateshe me oborr 2000 m2 me Hipoteke, ka ndertim kati i pare me verand te madhe dhe ambiente sherbimi, kati 2 dhe i tret jan per banim me | 425 M2 | 80000000 Leke

Dhe oxhak funksional , tarrace me solet, e shtruar me pllaka dhe pamje shum te bukur, cdo kat me tuale te madh, oborri ka pishin funksionale 15mx7.5m dhe thellesi 2.2 m, ka ullinj dhe peme nga me te ndryshmet, hyrja dhe nje pjese eshte e shtruar me beton, ka pus te pashterruar 150 m te hapur ne thellesi, eshte e rrethuar me mure rrjet grabian, pisha dhe palama. Shitet per arsye emigrimi, 425 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 20/02/2018
80.000.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

fshati Daijas | 1.300 M2 | 5500000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 1.300 M2

Botuar më 20/02/2018
5.500.000 leke

PERBALLE VORES

ne rruge dytesore, | 2.270 M2 | 150000 Euro

Shitet shtepi private, 2.270 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, gjendja: e mire, Tapi te rregullt. Toke e trasheguar

Botuar më 20/02/2018
150.000,00 euro

SHKOZE,

Rruga Kristaq Antoniu | 187 M2 | 60000 Euro

Shitet shtepi, 187 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 20/02/2018
60.000,00 euro

RR."NAZMI RUSHITI"

tek Materniteti i ri | 70 M2 | 160000 Euro

Shitet Shtepi Private, ndertim i vjeter, 70 M2, me oborr 130m². Me hipoteke

Botuar më 20/02/2018
160.000,00 euro