Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "TRE VELLEZERIT KONTI",

shitet | 300 M2 | 237000 Euro

Vile 3 kateshe, kati: nje sallon+2 dhoma gjumi+banjo+2 ballkone, kati II:...

Botuar më 12/12/2017
790,00 euro/m2

OKAZION SHITET VILA

market zhupani, fier fshati zhupan | 110 M2 | 75000 Euro

Shitet nje vile ne fshatin Zhupan Fier Vila ka nje siperfaqe 110 m2, 2 kateshe e mobiluar me ballkone nga lindja dhe perendimi me oborr perpara dhe nga pas shtepise Fushepamje jug-lindje, plot diell nga mengjesi ne perendim ., 110 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, 1 dhome gjumi, 3 ballkone, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, -

Botuar më 17/12/2017
500,00 euro

RRUGA KRISTAQ CAPO 500M MBI QYTET STUDENTI

500m mbi tregun elektrik | 500 M2 | 400000 Euro

Shtepia esht me dy Kate, 2 garazhe(bodrume),lulishte,vend parkimi per 4 mjete. Secili kat ka nga dy hyrje, 120m2dhe 70m2. Pra 380 m3 hapsir banimi dhe 90 m2( bodrume). 500m2 truall Adresa 500 m mbi kompleksin Ana qyteti studenti., 500 M2, 5 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, 10 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht

Botuar më 17/12/2017
400.000,00 euro

PRANE VILAVE AMERIKANE

Rruga Vehbi Hoxha | 310 M2 | 550000 Euro

Pak minuta lag Fakultetit Ekonomik ne nje zone te qete prane vilave amerikane dhe parkut te liqenit shitet vile me siperfaqe trualli,, 310 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, siperfaqia e nderteses eshte 125 M2, kati 2 i mobiluar ,kati 1 pjeserish i mobiluar secili kat ka hyrje me vete , shitet ose jepet me qera 1000euro/muaj E hipotekuar.

Botuar më 17/12/2017
550.000,00 euro

LAPRAKË

Vilë në Laprakë | 580 M2 | 150000 Euro

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt. Është 2 katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 580 m2 dhe disponon një oborr të bollshëm të mbjellë me pemë decorative. Te dy katet jane te përshtatshme për banim, dhe jane te organizuar me sallonin,ambjentin e gatimit,2 dhomat e gjumit,2 tualete dhe ba, 580 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/12/2017
150.000,00 euro

TIRANE

SUPER OKAZIO RRUGA FORTUZI | 697 M2 | 2000000 Euro

Vile 3 kate + 1 kat nentoke me sip 174.3 m2 per kat.Kati pare eshte i banuar aktualisht.Bodrumi ndhodhet ne katin nendhe,ka 3 dhoma,2 ambjente perbashketa,2 bodrume.Kati 2-te dhe i 3-te kane planimetri te njejte,3.6m te larte, 3 dhoma 1 guzhine,1 sallon ndenje,1 banjo.Hapsira mbrapa viles ka sip: 19, 697 M2, totali i kateve 4, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 17/12/2017
2.000.000,00 euro

KAMEZ

ne qender | 142 M2 | 200000 Euro

Shitet Objekt 1 katesh, e ndare ne shtepi banimi dhe ambjent biznesi. Shtepia e organizuar ne 5 dhoma, 142 M2, Ambjent biznesi 60m², aktualisht lokal. sip totale e truallit 350m².Me hipoteke

Botuar më 17/12/2017
200.000,00 euro

LAGJA : 'XHEVDET NEPRAVISHTA' ,LUSHNJE

Prane Zjarrfikses Lushnje | 350 M2 | 188000 Euro

Shitet godine 3 kateshe. kati I, ambjent biznesi, 2 katet e tjera shtepi banimi, te mobiluara ne menyre bashkekohore. Sip Truall 220m².Sip. Totale godines, 350 M2, Kati I aktualisht funksionon si Market. Me hipoteke

Botuar më 16/12/2017
188.000,00 euro

RR. "FUAT TOPTANI",

afer qytetit Studenti, prane stacionit te autobusit, | 110 M2 | 200000 Euro

Shtepi 2-kateshe, sip. kati, 110 M2, kati I i ndare ne 2 ambiente per biznes 25 dhe 35m² + verande. Me hipoteke

Botuar më 16/12/2017
200.000,00 euro

AUTOSTRADA DURRES-TIRANE, KM2

ngjitur me magazinat e Tap 80 metra | 600 M2 | 115000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe me themele per 4 kate, 600 M2, 10 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, oborr, gjendja: e mire, kati I per cdo lloj biznesi si servis, magazine etj. shitet total, kermbehet me hyrje ne pallat 2+1 ne durres + tirane me hipoteke

Botuar më 16/12/2017
115.000,00 euro

SAUK QENDER,

shitet vile 4 kateshe | 140 M2 | 270000 Euro

2 kate jane te banueshme, papafingo dhe garazh. Sip. banimi, 140 M2, sip. totale bashke me toke 638m². Çmimi

Botuar më 15/12/2017
270.000,00 euro

PRONA TE PATUNDSHME