Njoftime Premium

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

perballe Ish Ekspozites, buze rruge | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambjent zyre, kati 3 banim, mundesi reklamimi, orjentimi perendim , perbehet nga 2 ambjente plus nje ambjent guzhine, tualet, ballkone, kondicioner, 70 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 20/02/2018
300,00 euro

21 DHJETORI

ne kryqezim, buze rruge | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent zyre me 4 dhoma, kati 2, mundesi reklamimi , e pershtatshme per klinik,qender estetike, zyra etj, kondicionere, tualet, 90 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 20/02/2018
500,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

afer Ministrise Drejtesise | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ambient me 3 dhoma, buze rruge , kati 2 banim, bosh , mundesi reklamimi, i pershtatshem per zyra dhe banim, orientimi jug-perendim, 2 kondicioner, tualet, 90 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 20/02/2018
300,00 euro

MYSLYM SHYRI

afer Albtelecomit | 220 M2 | 900 Euro

Jepet me qera ambient dubleks, ne total plus verande 70 m², kati 2 dhe I treti, kati dyte perbehet nga 2 dhoma dhe nje ambient te madhe ne total sip 140 m², kati trete eshte nje cope openspace, 2 wc, ballkon, mundesi reklamimi, 4 kondicionere, I pershtatshem per call center, kopshte, zyra etj, 220 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 20/02/2018
900,00 euro

BLLOK

Rruga Brigada VIII | 120 M2 | 550 Euro

Jepet me qera, Ambjent Zyre, ndodhet ne katin e 6, te nje pallati shum cilsore, orjentimi nga rruga kryesore, mundesi reklamimi, cdo ambjent i paisur me kondicioner, eshte e mobiluar per zyre, ballkone, wc, orjentimi lindje, 120 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 20/02/2018
550,00 euro

MINE PEZA

prane Prokurorise se Tiranes | 110 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambient me 3 dhoma, kati i 3, pallat i ri, bosh, me kundrabufe, 2 wc, 2 ballkone, me orientim Lindje-Jug-Perendim jepet per banim ose zyre, 110 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 20/02/2018
300,00 euro

DON BOSKO

Kompleksi Panorama Hotel Prestige | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ambient 2+1, I pershtashem per zyre, kati 3 me dy ashensore, Bosh , punime shume cilesore, 2 wc, ballkone, 120 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 20/02/2018
350,00 euro

TEK ZOGU I ZI

afer Ring Center | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambient per zyre ne nje pallat shume cilesore, ne total 3 ambiente te bodhshme, tualet, 2 ballkone, bosh, 100 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 20/02/2018
400,00 euro

OKAZION NE BULEVARTIN ZOGU I

tek Stacioni Trenit, buze rruge | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Zyre ( Ap 2+1 me gatim vec ), 3 dhoma, koridor, 2 tualete, 2 ballkone, ashesnor, shtepi me hapsir dhe diell, 80 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 20/02/2018
300,00 euro

OKAZION TEK STADIUMI DINAMO

ne fillim te Shushices jepet me qera Zyre | 70 M2 | 300 Euro

( Ap 2+1 ) bosh vetem me nje k/bufe dhe frigorifer, koridor, tualet me dritare, e pershtatshme per zyra, 70 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 20/02/2018
300,00 euro