Njoftime Premium

200M MBI MARTENITETIN E RI

shitet | 40 M2 | 38000 Euro

Ambient, 40 M2, i pershtatshem per biznes.

Botuar më 18/12/2017
38.000,00 euro

TE GALERIA (ISH KINEMA “17 NENTORI”)

PRANE QENDRES | 28 M2 | 64000 Euro

Shitet Zyre cilesore, kati II. Me hipoteke, 28 M2, kati 2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 18/12/2017
64.000,00 euro

NE BULEVARD, TE KULLAT BINJAKE

PERBALLE PIRAMIDES | 118 M2 | 360000 Euro

Shiten zyra cilesore me sip. e perbashketa 128 m2, kati XII. Me hipoteke, 118 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, kati 3, Tirane,

Botuar më 18/12/2017
360.000,00 euro

RR. "KASTRIOTI",

Institut Kamez, perballe tregut fruta perime, | 264 M2 | 800000 Euro

Shitet godine tre kateshe per arsye emigrimi, trruall 400m² ku brenda saj eshte nje godine 3 kateshe, sip.banimi 800m², kati I, 224m², biznes bojra, parukeri dhe internet, kati II,, 264 M2, ku 140m jane ambient per karate, 100m eshte bar kafe, ballkon perreth 40m², kati III jane 2 ap.banimi, 264m² te kompletuara me kushte bashkohore te kohes, me hipoteke te rregullt

Botuar më 18/12/2017
800.000,00 euro

RR. NIKO LENA

20m nga Myslym shyri | 150 M2 | 1000 Euro

Shitet dyqan dubleks, 150 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, I pershtatshem per banim, zyra dhe biznes, me hipoteke

Botuar më 13/12/2017
1.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

SHESHI "SKENDERBEJ", | 115 M2 | 460 Euro

Ne nje qender biznesi, jepen me qera per zyra 2 ambiente, sip. 95m² dhe, 115 M2, kati 4, Çmimi fillon nga

Botuar më 12/12/2017
4,00 euro/m2

OKAZION!! AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN FSHATI MULLET,

prane Hera Resort, buze rruges kryesore | 2.000 M2 | 1000000 Euro

Shitet objekt 4 katesh,520m² secili kate me parkim perara, te gjelberuar te shtruar dhe te rrethuar me mur,, 2.000 M2, me verande 500m², I pershtatshem per hotel, shkolle private, azile, residence. Me hipoteke te rregullt. Ose jepet me qera 3000 Euro. Objekti shitet

Botuar më 10/12/2017
500,00 euro/m2

PRONA TE PATUNDSHME