Njoftime Premium

NE DURRES

ne bregdet | 350 M2 | 300000 Euro

Shitet lokale, 350 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/02/2018
300.000,00 euro

PORCELAN,

pas Artistikes "Migjeni" | 154 M2 | 280000 Euro

Shitet lokal, 154 M2, kati 1, 2 banjo, i kompletuar, me dokumente te rregullta

Botuar më 17/02/2018
280.000,00 euro

FABRIKA E BIRRES TIRANA

PRANE CAVALIEROS | 50 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera bar restorant, 50 M2, i kompletuar, me klientele te rregullt

Botuar më 17/02/2018
60.000 leke

TE QYTETI STUDENTI

MBRAPA AMBASADES AMERIKANE | 133 M2 | 300000 Euro

Shitet bar-kafe ne gjendje pune sip. 83 + 50 m2 verande, kati +1. Me hipoteke, 133 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/02/2018
300.000,00 euro

QENDER

Rruga Fortuzi | 73 M2 | 320000 Euro

Punime cilësore dhe organizim fantastik për të zhvilluar biznesin tuaj me klientelë të rregullt. Tavane të punuara bukur me shumë ndriçim, në pjesën e përparme ka 2 veranda të bollshme 35 m2, disponon një tualet me dritare ka kubaturë te rregullt dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 73 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/02/2018
320.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Piceria është e pozicionuar në një zone mjaft të frekuetuar dhe të preferuar tek nenkalimi i Kodres se Diellit | 97 M2 | 120000 Euro

Ndodhet në katin e parë, buzë rruge me sipërfaqe totale prej 97 m2. Ambjenti disponon fasadë xhami dhe dy tualete . Aktualisht biznesi është I mbyllur dhe shitet totalisht I mobiluar, 97 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/02/2018
120.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI

21 Dhjetori | 80 M2 | 200000 Euro

Shitet lokal, 80 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire, arreduar në mënyrë bashkëkohore, ne gjendje pune. verandë të jashtëme +kënd lojrash per femije

Botuar më 16/02/2018
200.000,00 euro

RR. ASIM VOKSHI

tek Arshiva e shtetit, prane Harry Fultz | 55 M2 | 100.000 Leke

Jepety me qera lokal, 55 M2, bare-kafe-zgare-sufllaqe, e kompletuar ne gjendje pune

Botuar më 16/02/2018
100.000 leke

RR. SOKRA MIHO

mbrapa lokal Terminal | 51 M2 | 1700 Euro

Shitet lokal, 51 M2, ne gjendje pune

Botuar më 16/02/2018
1.700,00 euro/m2

RRUGA E KAVAJES

pas Qendres Globe | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera lokal, 100 M2, me kuzhine te kompletuar, zgare, ose mundesi per partnere biznesi, ne gjendje pune , me klientel te rregullt

Botuar më 16/02/2018
500,00 euro