Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH KOMBINATI TEKSTIL,

perballe Zjarrfikseve, | 1.100 M2 | 1.6 Euro

Jepet me qera ndertese 3 kateshe, kati I me sip, 1.100 M2, kati II dhe III...

Botuar më 12/02/2018
1,60 euroÇmimi/m2

BRRYLI

Bulevardi Zhan Dark, tek Ministria e Puneve te Jashtme | 90 M2 | 500 Leke

10 meter nga unaza, jepet me qera ambjent dyqan, kati perdhe, ambienti nje cope, tualet, cepen, pershatshem per servis, market, magazine etj, mundesi reklamimi, 90 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 20/02/2018
500 leke

NE RRUGEN RRAPO HEKALI

prane Qendres Kristal | 100 M2 | 70000 Euro

Shitet klinike dentare. Kati 1.Pallat i ri me hipoteke. Klinike e kompletuar me cdo gje, 100 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 20/02/2018
70.000,00 euro

NE KRYQEZIM

te rruges Don Bosko | 42 M2 | 800 Euro

Jepet me qira ambjent kati 1Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloje biznesi, 42 M2, 1 banjo, Agjensi"Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës“Myslym Shyri”. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 20/02/2018
800,00 euro

RR. SULEJMAN PASHA

Mbrapa Bar Piaces | 105 M2 | 350 Euro

Apartamenti ka nje sallon te madh edhe 2 dhoma me te vogla, koridor dhe tualet, i pershtashem per zyra ,klinika, studio te ndryshme., 105 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, gjendja: e re, Reji Imobiliare - Cel: 0698444447

Botuar më 20/02/2018
350,00 euro/muaj

RR."MIHAL GRAMENO"

tek Pellaket | 140 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 140 M2, i pershtatshem per mobileri, duralumin, magazine

Botuar më 20/02/2018
18.000 leke

VORE

ne qender pas autostrades | 300 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 300 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/02/2018
500,00 euro

QESARAK,

ngjitur me qendren shendetesore (100 m nga Fresku), | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qira ambient biznesi, 50 M2

Botuar më 20/02/2018
25.000 leke

RR. "BESIM FAGU",

30m nga rruga Njazi Meka, ne rruge kryesore, | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 100 M2, lartesi 3.7m, i pershtatshem per magazine, servis makinash, etj.

Botuar më 20/02/2018
30.000 leke

LAGJA "SIRI KODRA",

tek rruga Besa, | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambient, 100 M2, lartesi 4.20cm, me oborr para dhe per makina te tonazheve te larta. I pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 20/02/2018
35.000 leke

RRUGA IRFAN TERSHANA

300 m mbi Hotel Dea | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 60 M2, bosh, i pershtatshem edhe per banim

Botuar më 20/02/2018
18.000 leke