Njoftime Premium

Njoftime Top

FSHATI GJOKAJ

Tirane, buze rruge | 8.000 M2 | 80000 Euro

Shitet toke ullishte+trruall, 8.000 M2, dokumenta te rregullta. I pershtatshem per...

Botuar më 16/02/2018
10,00 euro/m2

VAQARR

prane Bar Keshtjella | 2.000 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera trruall, 2.000 M2, e rre thuar me mur, me drita dhe uje 24h, I pershtatshem per servis makinash, parkim ose material te ndryshme.

Botuar më 18/02/2018
2.000,00 euro

PLAZHI QERRET

Plazhi Qerret | 2.300 M2 | 276000 Euro

Shitet toke per ndertim se bashku me projektin e ndertimit ne buze detit ne plazhin e Qerretit, 2.300 M2, (82m x 28 m), me dokumenta te rregullta pronesie. Bashkangjitet me shitjen e saj, te gjitha dokumentat e ndertimit dhe dosjen e projektit. Me shume info http://qerret.gace.eu/

Botuar më 17/02/2018
120,00 euro/m2

HAMALLAJ, DURRES

Hamallaj, Durres | 4.500 M2 | 4500000 Leke

Shitet toke. Me hipoteke. Shume e pershtatshme per biznese bujqesore por edhe per truall. 400 m nga Rr. Nacionale. 5 min larg nga plazhi i Hamallaj, Gjiri i Lalzit., 4.500 M2

Botuar më 16/02/2018
4.500.000 leke

ARMATHE, MANEZ, DURRES

Durres | 4.500 M2 | 8000000 Leke

Shitet toke. Me hipoteke. Vreshte dhe ullishte ne prodhim prej 7 vitesh. Shume e pershtatshme per truall. 500 m larg nga Rr. Nacionale Maminas - Gjiri i Lalzit. Uje dhe drita. 10 min larg nga Gjiri i Lalzit, 4.500 M2

Botuar më 16/02/2018
8.000.000 leke

VORE

Brezi dyte | 3.000 M2 | 155000 Euro

Toke me çertifikate pronesie zone industriale e pershtatshme per ndertime te ndryshme çmim i mire, 3.000 M2

Botuar më 16/02/2018
155.000,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

perballe | 500 M2 | 90000 Euro

Shitet toke për vile, 500 M2, dokumenta të rregullta.

Botuar më 16/02/2018
200,00 euro/m2

NE RRUGEN SIRI KODRA

prane Nen Stacionit Elektrik, ne nje zone me rruge te asfaltuar | 1.185 M2 | 165900 Euro

Shitet trruall, 1.185 M2, me hipoteke, I pershtatshem per ndertime te ndryshme.

Botuar më 16/02/2018
140,00 euro/m2

RINAS

ne sferi te aeroportit | 20.000 M2 | 840000 Euro

Kembehet truall sipas vleres se tokes, 20.000 M2, me 2 hyrje, nga Unaza e re deri tek Fresku

Botuar më 16/02/2018
42,00 euro/m2

BUZE LIQENIT TE FARKES

ne ane te rruges kryesore | 10.000 M2 | 650000 Euro

Shitet toke me sip., 10.000 M2, toke e trasheguar, me hipoteke.

Botuar më 16/02/2018
65,00 euro/m2

FSHATI GJOKAJ

Tirane, buze rruge | 8.000 M2 | 80000 Euro

Shitet toke ullishte+trruall, 8.000 M2, dokumenta te rregullta. I pershtatshem per çdo lloj ndertimit.

Botuar më 16/02/2018
10,00 euro/m2