Njoftime Premium

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2000 | 330.000 Leke

250.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, ngjyra: gri metalizato, sedilje elektrike, me dokumenta te paguara deri ne shkurt 2018. sherbime te sapokryera, shitet

Botuar më 21/10/2017
330.000 leke

Ford C MAX

viti i prodhimit 2012 | 8.300 Euro

66.000 km, kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, gome rezerve, disqe alumini, gps, kamera parkimi, mbyllje elektrike, MAKINE E MIREMBAJTUR. SHERBIME TE KRYERA RREGULLISHT PRANE FORD & AUTOEXPERT

Botuar më 21/10/2017
8.300,00 euro

Hyundai Tucson

viti i prodhimit 2008 | 5.400 Euro

280.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, mbyllje elektrike, sensor te pasem parkimi, dy celesa me pult, xhama te pasem te erret origjinal., Sherbime te sapo bera, taksa/siguracioni deri ne prill 2018, gjendje shume e mire mekanike dhe xhenerike

Botuar më 20/10/2017
5.400,00 euro

Ford c-max

viti i prodhimit 2006 | 3.800 Euro

143.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: bojeqielli, Ford Focus C-Max. Viti 2006, 143000 km, nafte, 1,6, Kambio manuale ne gjendje shume te mire.3800 euro.

Botuar më 20/10/2017
3.800,00 euro

Ford Focus,

viti i prodhimit 2005 |

1.800 cc, portobagazh,

Botuar më 20/10/2017

Nissan Primera,

viti i prodhimit 2005 | 4.600 Euro

Gaz + benzine, shitet ose mund te kembehet me 6+1 vende., klima tronik, kamera parkimi,

Botuar më 20/10/2017
4.600,00 euro

Suzuki grand vitara

viti i prodhimit 2007 | 7.000 Euro

150 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet per arsye mos perdorimi targa kualidim dhe siguracion per 1 vit vaj filtra te ndruara tani 4x4, shitet makine

Botuar më 20/10/2017
7.000,00 euro

Peugeot 207

viti i prodhimit 2007 | 4.500 Euro

90.000 km, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, me 4 dyer,ne gjendje shume te mire,goma te reja,, 1.4 nafte

Botuar më 20/10/2017
4.500,00 euro

Toyota Corola

viti i prodhimit 2006 | 4.350 Euro

180.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, nafte, ngjyra: gri, airbag per shoferin, timon hidraulik, dogane te paguar, e sapoardhur nga gjermania, shitet makine

Botuar më 20/10/2017
4.350,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2003 | 1.600 Euro

105.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: gri metalizato, airbag per shoferin, timon hidraulik, xhama elektrik. me dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2017, ne gjendje shume te mire, shitet per arsye shendetesore

Botuar më 20/10/2017
1.600,00 euro
AUTO-MOTO