Njoftime Premium

Ford Focus

viti i prodhimit 2006 | 2.700 Euro

151.232 km, kambio: manuale, 1.6 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blue e hapur, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, ford focus 2006 benzine 1.6 me dogan te paguar e importuar nga zvicra, Ford focus 2006 benzine 1.6 me DOGAN

Botuar më 14/02/2018
2.700,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2009 | 6.500 Euro

180.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: bezhe/e verdhe, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Volkswagen Passat. Hyre ne qarkullim Janar 2009.Makina eshte ne kushte shume te mira. Te gjitha sherbimet te bera: goma te reja per dimer dhe vere, konvergjence, filtra te reja dhe vaj i nderruar, Castrol origjinal, Sherbimet xhenerike te gjitha te kryera.Motorri 2.0 TDI (Model commonwealth) sedeli

Botuar më 09/02/2018
6.500,00 euro

Mercedez benz C CLASS 200

viti i prodhimit 2010 | 9.500 Euro

Kambio: automatike, full option, me portobagazh, shitet Benz C-Class 200

Botuar më 09/02/2018
9.500,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2000 | 1.300 Euro

Sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, gjendja shume e mire. e sapo ardhur nga gjermania. dogana dhe targat te sapo paguar, Nafte 1.9 TDI, Kambio manuale 5+1

Botuar më 09/02/2018
1.300,00 euro