Njoftime Premium

Volkswagen

viti i prodhimit 2004 | 4.500 Euro

Kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, ngjyra: gri, taksa te paguara deri ne shtator 2018, Touran

Botuar më 16/02/2018
4.500,00 euro

Nissan JUKE ACENTA SPORT

viti i prodhimit 2012 | 11.000 Euro

101.000 km, kambio: automatike, 1.600 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe bordo, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, MJETI ESHTE BLERE I RI NE SHQIPERI .JAM PRONARI I PARE I MJETIT. ESHTE PERDORUR VETEM PER RRUGE JASHT SHQIPERISE. I MBAJTUR GJITHNJE NE GARAZH. KAMBIO AUTOMATIKE CVT. E REHATSHME DHE PER QYTET. KATEGORIA CROSSOVER

Botuar më 15/02/2018
11.000,00 euro

Ford C max

viti i prodhimit 2006 | 3.200 Euro

143.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kaltër, ne gjendje shume te mire

Botuar më 15/02/2018
3.200,00 euro

Ford Fucus

viti i prodhimit 2002 | 1.900 Euro

195.000 km, kambio: manuale, 85 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, me kolaudim/taksa deri ne korrik 2018, 115 TDCi

Botuar më 15/02/2018
1.900,00 euro

Kia Carnival

viti i prodhimit 2008 | 7.400 Euro

108.650 km, kambio: automatike, 2.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, sallon lekure,

Botuar më 15/02/2018
7.400,00 euro

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2005 | 9.990 Euro

240.000 km, kambio: manuale, 2.500 cc, nafte, gjendja: e re, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze metalike, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, luftfederung (suspension me ajer - perfekt ngritje-ulje ekstreme), makina eshte ne gjendje perfekte, motor R5 2500 perfekt me konsum krejtesisht minimal, transmisioni manual 6 marshe, suspensioni me ajer perfekt dhe shume i nevojshem, sidomos ne qytet, gomat krejt te reja dhe te shtrenjta, shitet pa asnje arsye pa kompromis dhe pa paragjykim. Servisimet periodike tek Classic VW. Prestigjioze!

Botuar më 12/02/2018
9,99 euro

Renault Laguna 1.9dci

viti i prodhimit 2002 | 250.000 Leke

183.230 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Dokumenta e taksa te paguara deri ne Gusht 2018. Makine ne kushte optimale, me sherbime te kryera.

Botuar më 11/02/2018
250.000 leke

Volkswagen passat

viti i prodhimit 2003 | 2.800 Euro

215.000 km, kambio: manuale, ngjyra: gri, me letra te sapo paguara, me portobagazg

Botuar më 10/02/2018
2.800,00 euro

Volkswagen Touran 7 vende

viti i prodhimit 2006 | 5.800 Euro

154.000 km, kambio: automatike, esp, kasetofon origjinal me ekran, 10 airbag, dy çelësa me pult, disqe çerkin lega 16”, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, me doganë, e sapoardhur. çmimi, naftë 1.9 TDI, kambio automatike, ngjyrë gri e errët-shumë i bukur, 5 porta, klima, xhama-pasqyra elektrike

Botuar më 09/02/2018
5.800,00 euro