Njoftime Premium

Pirun, tipi 20 KAMATSU, modeli FG 20,

6.000 Euro

Marshe manual, nafte, lartesia Max 3m, kapaciteti ngrites 2 Ton. Çmimi shitjes

Botuar më 17/02/2018
6.000,00 euro

Mercedez benz Vito

viti i prodhimit 2004 | 4.700 Euro

280.000 km, kambio: manuale, 220 cc, nafte, cdi, letra te paguara per nje vit, ngjyre e bardhe makine markuese dhe terheqese 4700euro /800 leke, shitet

Botuar më 16/02/2018
4.700,00 euro

Iveco Furgon Frigorifer,

viti i prodhimit 2004 | 7.700 Euro

Nafte, dokumenta te rregullta., taksa te paguara deri ne Maj 2018

Botuar më 16/02/2018
7.700,00 euro

Autokombajne Arbus 120

6.500 Euro

Ngjyra: e sapo ardhur nga italia, me dokumenta, ne gjendje shume te mire pune. shitet per arsye emigrimi, shitet

Botuar më 15/02/2018
6.500,00 euro

Iveco kapaciteti 33-36

7.000 Euro

3 akse, ne gjendje shume te mire, pa dokumenta, shitet per arsye mosperdorimi.

Botuar më 14/02/2018
7.000,00 euro

Mercedez benz 310

500.000 Leke

Per transport mallrash, tek gome, 18m3, ne gjendje te mire pune, me dokumenta te rregullta deri ne fund te korrikut. Shitet per arsye shendetsore

Botuar më 12/02/2018
500.000 leke

Renault

viti i prodhimit 1999 | 1.200.000 Leke

Kambio: manuale, 420 cc, nafte, ngjyra: e bardhe me blu, 25 T, 15 m3, lartesia: 4.10 m, 5 akse, me letra te rregullta dhe te paguara, koke terheqese Renault me trailer Schmitz

Botuar më 10/02/2018
1.200.000 leke

Mercedez benz Sprinter

viti i prodhimit 2009 | 21.800 Euro

45.000 km, kambio: manuale, 130 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 04 dyer, 03 vende, ngjyra: e bardhe, 3.300 T, 02 akse, Sprinter 313 cdi, frigoriter max 0*, si dhe korent ne rastin qe mjeti nuk eshte ne levizje.

Botuar më 09/02/2018
21.800,00 euro