Njoftime Premium

KEND KOLLTUKESH

66.000 Leke

I ri . I paperdorur, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini”

Botuar më 18/12/2017
66.000 leke

ETAZHER TV

38.000 Leke

+ biblioteke, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini”

Botuar më 18/12/2017
38.000 leke

MIKROFON

2.000 Leke

Ne gjendje shume te mire, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini”

Botuar më 18/12/2017
2.000 leke

POSTER

2.500 Leke

I madh, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini”

Botuar më 18/12/2017
2.500 leke

MAKINE LODER

15.000 Leke

Me bateri dhe telekomande, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini”

Botuar më 18/12/2017
15.000 leke

DHOME GJUMI

100.000 Leke

Gjermane, me dy krevat tek. Dollapi faqe muri

Botuar më 18/12/2017
100.000 leke

SHITET BUFE KUZHINE

Tiranë | 100.000 Leke

4m frigoriferin sobe lavapjate dhe aspirator

Botuar më 18/12/2017
100.000 leke

TAVOLINE (INOX + MERMER) + 4 KARRIKE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.100 Euro

Shitet tavoline e madhe shume e bukur + 4 karrike. Tavolina, me skelet inoksi, siper mermer te cilesise se larte. E kompletuar me 4 karrike inoksi ngjyre te zeze me sfungjer., Tirane, 21 dhjetori

Botuar më 17/12/2017
1.100,00 euro

KERKOHET VAJZE PER NDARJE QIRAJE

gjendja: E mire | Tiranë | 7.000 Leke

., Tirane, rruga “21 dhjetori”, pas Komisariatit nr 2

Botuar më 17/12/2017
7.000 leke

SHES 3 FRIGORIFER

gjendja: E mire | Tiranë | 00.000 Euro

2 frigorifer jane kollon njeri eshte me xham tjetri eshte i mbuluar , frigoriferi tjeter eshte banak freskues, jane ne gjendje pune., tirane

Botuar më 17/12/2017

GJITHÇKA PER SHTEPINE