Njoftime Premium

Njoftime Top

DHOME GJUMI MARTESORE

gjendja: E re | 82.000 Leke

E paisur me dollap me 6 kanta super rate me komo me pasqyre, 2 komedina, skelet...

Botuar më 19/02/2018
82.000 leke

TAPET 2M*2.9M

5.000 Leke

E motive gjeometrike, ngjyre bezhe me kafe

Botuar më 20/02/2018
5.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE SHTEPIE DHOME CIFTI, DHOME FEMIJESH, KUZHINE (KOMPLET), TAVOLINE NGRENIE, ASPIRATOR, TAVOLINE MESI

Tiranë | 1.500 Euro

Ne gjendje te mire model klasik, Rr. Frnk Bardhi, mbrapa shkolles teknologjike

Botuar më 20/02/2018
1.500,00 euro

KOMEDINE ME 1KANATE DHE 1SIRATRE

gjendja: E mire | 1.600 Leke

Sasia 2 cope me 1600 leke/cp ngjyre kafe, SHTEPIA E OFERTAVE2, Rruga Sulejman Delvina prane Diplomat1

Botuar më 19/02/2018
1.600 leke/cope

MBAJTESE KEPUCESH VERTIKALE ME 6KANATA,

gjendja: E re | 12.500 Leke

NGJYRE VENGE ME ROVER, SHTEPIA E OFERTAVE 2, Rruga Sulejman Delvina prane Diplomat1,

Botuar më 19/02/2018
12.500 leke

KOMO ME PASQYRE+2KOMEDINA ME LEKURE

gjendja: Shume e mire | 1 Leke

KOMO ME PASQYRE DHE 2KOMEDINA 23500 LEK, KREVAT DOPIO ME TAPICERI LEKURE 13000LEK, SHTEPIA E OFERTAVE 2, Rruga Sulejman Delvina prane Diplomat1,

Botuar më 19/02/2018
1 leke/cope

PUPE KATRORE 70X70CM

gjendja: Shume e mire | 3.500 Leke

Ngjyre kafe, SHTEPIA E OFERTAVE 2, Rruga Sulejman Delvina prane Diplomat1,

Botuar më 19/02/2018
3.500 leke

KUZHINE FORME L-JE NGJYRE ROVER

gjendja: Shume e mire | 52.000 Leke

E paisur vetem me lavapjaten me 2 gropa, Rruga Sulejman Delvina Prane Diplomat 1

Botuar më 19/02/2018
52.000 leke

DHOME GJUMI MARTESORE

gjendja: E re | 82.000 Leke

E paisur me dollap me 6 kanta super rate me komo me pasqyre, 2 komedina, skelet krevati dopio me tapiceri dhe zgare pa dyshek, Rruga Suljeman Delvina prane Hotel Diplomat1

Botuar më 19/02/2018
82.000 leke

TAVOLINE 150 X 90 CM (INOX + MERMER) + 4 KARRIKE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.100 Euro

Tavolina, me skelet inoksi, siper mermer . E kompletuar me 4 karrike inoksi ngjyre te zeze me sfungjer, 21 dhjetori, Tirane.

Botuar më 19/02/2018
1.100,00 euro

SHITET TAPET ME LEKURE QINGJI,

15.000 Leke

Ardhur nga Amerika

Botuar më 17/02/2018
15.000 leke