Njoftime Premium

SHITEN MOBILJE

Tiranë | 3.000 Euro

Dhome gjumi femijesh, tavoline ngrenje me kater karrige, k/bufe, aspirator, frigorifer 2 kanatesh,, Ish Parku i Autobuzave

Botuar më 14/02/2018
3.000,00 euro

SHITEN MOBILJE

gjendja: Shume e mire | 3.000 Euro

Dhome gjumi femijesh, tavoline ngrenje me kater karrige, k/bufe, aspirator, frigorifer 2 kanatesh, Ish Parku i Autobuzave

Botuar më 13/02/2018
3.000,00 euro

SHITET NJE KOMPLET KOLLTUQESH LEKURE

Tiranë | 300 Euro

Ngjyre pana. Nje tresh, nje dysh dhe dy tek.

Botuar më 13/02/2018
300,00 euro