Njoftime Premium

DYSHEK

Tiranë | 10.000 Leke

Mendafshi, per dimer dhe per vere

Botuar më 14/02/2018
10.000 leke

SHITET DYSHEK MARKE ITALIANE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 38.000 Leke

Me permasa 200x180cm, i blere ne dyqan, i perdorur vetem 1 muaj. Shitet per arsye emigrimi, Rr. Ali Demi

Botuar më 13/02/2018
38.000 leke