Njoftime Premium

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE NGRIRES

4.000 Euro

Prodhim italian i vitit 2016. Permasat 3.5*2.5*2m. 3 muaj i perdorur.

Botuar më 18/02/2018
4.000,00 euro

GJENERATOR I MARKES BRITANIKE ''BROADCROWN''

2.000 Euro

Motor 2.2 diesel turbo (Volvo), panel dixhital kontrolli,ne gjendje te shkelqyer, shume pak i perdorur dhe i mirembajtur, sherbimet te kryera ne kohe nga firma qe e ka tregtuar, supersilencioz dhe ekonomik. I pershtatshem per pika karburanti, zyra, hotele, etjSpecifikimet: kVA 15kW 15Volts 220/110Amps 68Freq 50HzPhase 1

Botuar më 15/02/2018
2.000,00 euro

SHITET

Tiranë | 4.000 Euro

SONDE PORTATIVE DHE GURORE MINIERASH

Botuar më 15/02/2018
4.000,00 euro

SHITEN NJE MIKSER ITALIANE

Tiranë | 18.000 Leke

Tas 2 kg, per berje majoneze, brume, kek dhe akullore

Botuar më 12/02/2018
18.000 leke

JEPET ME QERA DHOME FRIGORIFERIKE

25.000 Leke

Eshte 60 m freskues dhe ngrires, perballe fabrikes se birres ne fund te tregut ushqimor

Botuar më 09/02/2018
25.000 leke