Njoftime Premium

SHITEN: TRANSFORMATOR DHE STABILIZATOR FAMILJARE, 5000 VAT, THARESE RROBASH ZANUSSI, KAPACITETI MAKSIMAL

Tiranë | 20.000 Leke

Frigorifer dy katesh. 60000 Leke. sobe druri porcelani e bardhe ne gjendje te mire pune

Botuar më 12/12/2017
20.000 leke

GJITHÇKA PER SHTEPINE