Njoftime Top

Botuar më 18/02/2018
2.200.000 leke

SHITEN PAISJE DYQAN MISHI, DHOME FRIGORIFERIKE, FRIGORIFER BANAK FRESKUES+FRIGORIFER BANAK NGRIRES

Cung mishi, peshore. Makine ngrirese, thika, hanxhar professional, banak me...

Botuar më 18/02/2018
500.000 leke

SHITET BIZNES I NJE MINIMARKETI, TOTALISHT I KOMPLETUAR,

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele dhe pune te ngritur prej 5 vitesh. Xhiro...

Botuar më 15/02/2018
7.000,00 euro

SHITET BIZNES KANCELARIE!!! TOTALISHT I KOMPLETUAR,

Me pune dhe klientele te ngritur prej 8 vitesh. Aktualisht ne pune, xhiro shume e...

Botuar më 15/02/2018
10.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNESI ESTETIKE BELENAILS ESTETICA

Biznes I ngritur 3 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, ambiente...

Botuar më 09/02/2018

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNES FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR. NE PUNE PREJ SHUME VITESH.

Adresa: Prane rruges se Barrikadave, afer lapidarit Vojo Kushi (ne lagje), (Kontrata e qerase behet sipas te interestit klientit).

Botuar më 18/02/2018
2.200.000 leke

SHITEN PAISJET

E nje furre buke, kapaciteti 90 buke, ne gjendje te mire pune, e kompketuar totalisht (tava, brumatriçe, prerese, dhome fermetimi, karroce, banak, tavoline etj)., Rr. "Siri Kodra"

Botuar më 18/02/2018
8.000,00 euro

SHITEN 3 ÇADRA NGJYRE KAPUCINO. ÇMIMI (PER COPE) 500 EURO. SHITEN 4 ÇADRA TE KUQE. ÇMIMI (PER COPE) 20,000 LEKE. 7 CADRAT JANE NJE VIT TE PERDORUARA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

20 komplete tavolinash dhe karrigesh (nje tavoline + 4 karrige) te firmave me cilesore ne treg Nova dhe Almex te perdoruara vetem nje vit dhe ne gjendje shume te mire., Adresa: Rruga: Ded Gjo Luli, afer Muzeut Kombetar prane Lokal Piaca. Çmimi per 1 Komplet Tavoline + 4 karrige

Botuar më 18/02/2018
150,00 euro

SHITEN PAISJE DYQAN MISHI, DHOME FRIGORIFERIKE, FRIGORIFER BANAK FRESKUES+FRIGORIFER BANAK NGRIRES

Cung mishi, peshore. Makine ngrirese, thika, hanxhar professional, banak me lavaman (uje te ngroht dhe te ftoht), Vetem 4 muaj te perdorura. Shitet per arsye familjare

Botuar më 18/02/2018
500.000 leke

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNES “AROMA CAFFÈ”, LINJE PRODHIM BLUARJE-PJEKJE-AMBALLAZHIM KAFE TURKE, KAFE EXPRES. KLIENTELE E SIGURT TE PRODUKTIT TE KAFES NE SUPERMARKET, MARKETE LOKALE SI DHE

Magazine-dyqan+makina shperndarje I cili eshte I perfshire ne biznes per shitje dhe paketim, biznes I ngritur prej 23 vjetesh, aktualisht ne gjendje pune. Çmimi diskutohet nga afer

Botuar më 18/02/2018

MAKINERI PER THYERJEN E GURIT

Dhe mineraleve, per lume dhe mal. Mulli, shosha, transportiere etj. linje italiane e prodhimit te kolles dhe finos llac, Autostrada Lac- Fushe Kruje

Botuar më 17/02/2018

SHITET BIZNESI BAR KAFE

I kompletuar, ne gjendje pune. Me klientele te rregullt. Xhiro e kenaqshme. mundi per zgare. Qeraja mujore 15.000 Leke, Adresa: Rr."Bogdani"

Botuar më 17/02/2018
500.000 leke

SHITEN 4 TV

2 Samsung 40, 2 LG 42

Botuar më 17/02/2018
35.000 leke

SHITEN 2 FRIGORIFER BANAK

3.5m dhe 2m. Ne gjendje te mire. 60000 Leke dhe

Botuar më 17/02/2018
25.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE FAST-FOODI

Karrike tavolina, gjiro e mishit, friteze, zgare, frigorifer ekspozitor, ngrohese me llampe. ne gjendje te mire, Tirane

Botuar më 16/02/2018
200.000 leke