Njoftime Top

SHITET BIZNES FURRE BUKE

I kompletuar, (ose jepet me qera), me klientele dhe pune te ngritur prej vitesh,...

Botuar më 14/12/2017
1.700.000 leke

SHITET BINESI I BAR RESTORANT

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, klintele e rregullt, xhiro e...

Botuar më 09/12/2017
27.000,00 euro

BLEJ LEJE NDERTIMI

Shoqeria Belhaus shpk pjese e Colosseo Group kerkon te bleje leje ndertimi, brenda...

Botuar më 09/12/2017

DYQAN/ LOKAL ME QIRA

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambjent per perdorim dyqan ose lokal prane shkolles se gjuheve te huaja, Elbasan, dalje ne rruge 100m2., Rruga Refik Serica, Elbasan

Botuar më 18/12/2017
40.000 leke/muaj

SHITET AKTIVITETI PICERI

Ne gjendje pune, me te gjitha pasjiet, Rruga Bardhyl, kryqezimi me A.Z. Cajupit, ngjitur me Abissnet

Botuar më 18/12/2017
10.000,00 euro

KOZMETIK BIMORE (BIO)

Gjendja: shume e mire, Shitet aktiviteti i nje kozmetike me produkte natyrale bimore per (floket, fytyren , trupin), Cmimi OKAZION, me klientel te rregullt, qeraja 60.000 lek ne muaj., Prane sheshit WILSON

Botuar më 18/12/2017

SHITJE BIZNESI ZGARA STELA

Gjendja: shume e mire, Shitet zgara stela te ish fusha aviacionit, Te ish fusha aviacionit, tirane

Botuar më 17/12/2017
6.500,00 euro

MAGAZINE

Lehtesisht i aksesueshem me rrugen kryesore, 200m2, lartesi 3m, Plazh ,Durres, perballe shkolles 'Kasa'

Botuar më 17/12/2017
150,00 euro/muaj

JEPEN ME QERA 2 AMBJENTE

Gjendja: shume e mire, bashkohore per AutoServisNjeri eshte 550 m2 (1400 euro) dhe tjetri 400m2(1000 euro ) cmimi 2.5 Euro /m2, Autostrada Tirane-Rinas,200 m larg rruges

Botuar më 17/12/2017

SHITET AKTIVITET ME VEGLA PUNE (INDUSTRIALE),

Biznes dhe klientele te ngritur nga viti 2000. Shitet per arsye emigrimi 50% me pak se vlera reale

Botuar më 17/12/2017

SHKALLNUR, DURRES,

Rruga Plepa-Tirane | 2.000 M2 | 100000 Leke

Kerkoj partner per bashkepunim per aktivitetin e nje mobilerie, aktualisht ne gjendje pune, me dokumenta te rregullta. Ose shitet aktiviteti bashke me objektin

Botuar më 17/12/2017
100.000,00 euro

SHITET PICERI

Ne gjendje pune, me klientele te rregullt. Xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi, Tek Ish Ekspozita, Lulishtja 1 Maji

Botuar më 16/12/2017
1.200.000 leke

SHITET BIZNESI I NJE DYQANI ME RROBA TE PERDORURA

Shitet biznesi i nje dyqani me rroba te perdorura, mall i perzier “Indument”: xhupa, pallto, kostume, fustane, xhinse etj. 30.000 leke, Komuna e Parisit, Tirane

Botuar më 16/12/2017
30.000 leke

BIZNESI