Njoftime Top

SHITET BIZNESI I DYQAN KOZMETIK

Biznes I ngritur prej tre vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme., Rr....

Botuar më 20/02/2018

OKAZION! SHITET BIZNESI ESTETIKE BELENAILS ESTETICA

Biznes I ngritur 3 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, ambiente...

Botuar më 19/02/2018
Botuar më 18/02/2018
2.200.000 leke

SHITET BIZNES I NJE MINIMARKETI, TOTALISHT I KOMPLETUAR,

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele dhe pune te ngritur prej 5 vitesh. Xhiro...

Botuar më 15/02/2018
7.000,00 euro

SHITET BIZNES KANCELARIE!!! TOTALISHT I KOMPLETUAR,

Me pune dhe klientele te ngritur prej 8 vitesh. Aktualisht ne pune, xhiro shume e...

Botuar më 15/02/2018
10.000,00 euro

OKAZION

Gjendja: shume e mire, shitet(per arsye largimi) biznes butik prej 6 vitesh shum aktiv klientel e rregullt xhiro e kenaqshme., tek brryli

Botuar më 20/02/2018
6.500,00 euro

JEPET ME QIRA KLINIKE DENTARE

Me Sip 100 m2.Pallat i ri me punime shume cilesore. Klinike e kompletuar me cdo gje, Ne rrugen Rrapo Hekali prane Qendres Kristal

Botuar më 20/02/2018
500,00 euro

SHITET BIZNESI FAST FOOD EXTRA

Shitet per arsye emigrimi ne SHBA, klientele e rregullt, Kryqezimi i rr. "Dibres"

Botuar më 20/02/2018
6.000,00 euro

SHITET BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, i kompletuar, klientel te kenaqshme, vendodhja ne nje pozicion te favorshem per shkak te planimetrise per zgjerimin e rruges, ka mundesia per zgjerimin te ambjentit, Adresa: RR. MYSLYM SHYRI mbrapa karburantit Gulf

Botuar më 20/02/2018
3.000,00 euro

SHITET BIZNESI I DYQAN KOZMETIK

Biznes I ngritur prej tre vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme., Rr. "Myslym Shyri", perballe Max Optik

Botuar më 20/02/2018

SHITE BIZNES FURRE BUKE, TOTALISHT I KOMPLETUAR ME TE GITHA PAISJET

Bashke me 3 makina per shperndarjen e bukes. Aktualisht ne pune, fitim i garantuar. Shitet per arsye largimi nga Shqiperia

Botuar më 20/02/2018
25.000,00 euro

JEPET ME QERA RESTORANT

100m²,ne gjendje pune,e kompletuar,jepet per gjelltore ose per restorant, Prane Ish-Bllok

Botuar më 20/02/2018

NE BLLOK

Gjendja: shume e mire, jepet me qera ambjent I organizuar ne : 1 holle I madh , 6 ambiente te mbyllura pune, 1 salle mbledhjesh, 1 kuzhine , 3 tualete, 1 ballkone, si dhe nje ambjent te vecante parkimi, Bllok / Rruga Brigada VIII

Botuar më 19/02/2018
2.600,00 euro/muaj

SHITET KEMBIM VALUTOR

Gjendja: shume e mire, Aktivitet i ngritur Kembim Valutor dhe sherbime utilitare moneygram ,pagesa Oshee,Ukt ,Gjoba ,Taksa Vendore etj

Botuar më 19/02/2018
12.000,00 euro

LOKAL

Gjendja: shume e mire, Ne rruge kryesore, me dy hyrje, ambjent brenda-jashte, Rruga "Besim Alla' tek pallatet "Qabej" perballl "4 Shtatave"

Botuar më 19/02/2018
500,00 euro/muaj