Njoftime Top

SHITEN TAVOLINA DHE KARRIGE PER AMBIENT SHKOLLE,

Kurse te ndryshme, etj. Shume te mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 09/10/2017
2 leke

SHITET MOTORR

Invalidesh, marke angleze, me bateri te karikueshme, ne gjendje shume te mire

Botuar më 21/10/2017
50.000 leke

SHITET FURRE-BUKE

Me korent, marka Polin linje e re, shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire, Allias, rruga Selaudin Zorba

Botuar më 21/10/2017
15.000,00 euro

TAVOLINE + 4 KARRIGE

Ka 5 sete, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini”

Botuar më 21/10/2017
15.000 leke

SHITEN MATERIALE NDERTIMI TE PERDORURA

Gjendja: shume e mire, binar suedes 600 cope me gjatesi 3M 350\lek copa, ne tirane

Botuar më 20/10/2017
350 leke

SHITEN PAISJET

E nje Berberane, 1 Poltron, 2 Pasqyra, Lavatest, Banaku. Ne gjendje te mire

Botuar më 20/10/2017
60.000 leke

MULLI BLUARJE ME GUR

3 fazor, per bluarje misri dhe gruri. Prodhon miell buke dhe per blektori. Ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 20/10/2017
1.200,00 euro

KARROCE PER INVALID,

Gjendja: shume e mire, italiane, Plazh Durres

Botuar më 20/10/2017
15.000 leke

SHARRE SHIRIT I FIRMES "CENTAUR"

Gjendja: e mire, 2.5m e larte, ultra e fuqishme, 250.000 leke; grumbulluese tallashi, per 4-5 makineri druri , italiane., Durres

Botuar më 20/10/2017
120.000 leke

SHITET FURRE TORNATI ME GAZ

Gjendja: shume e mire, e pershtatshme per pizza dhe byreke, me gjithe bazamentin e saj. E pajisur dhe me kater tepsi, Rruga Komuna e Parisit

Botuar më 20/10/2017
110.000 leke

SHITEN PAISJE

Kopshti. Krevate, Tavolina mesimi dhe ngrenje. Te gjitha paisjet e nevojshme per kopsht

Botuar më 20/10/2017
250.000 leke
BIZNESI