Njoftime Top

SHITEN PAISJE DYQAN MISHI, DHOME FRIGORIFERIKE, FRIGORIFER BANAK FRESKUES+FRIGORIFER BANAK NGRIRES

Cung mishi, peshore. Makine ngrirese, thika, hanxhar professional, banak me...

Botuar më 18/02/2018
500.000 leke

SHITET FURRE BUKE ME GAZ

Gjendja: shume e mire, 90 bukeshe+ 2 Broshator me gaz+ 2 karrela, dhome fermetimi, brumatrice, mikser

Botuar më 20/02/2018
7.000,00 euro

PAISJE E NJE PICERIE NE GJENDJE SHUME TE MIRE,

Shume pak te perdorura. Furre profesionale me gaz, frigorifer kollone freskues, tabele rreklame, + paisje te tjera., Tek Astiri

Botuar më 20/02/2018
250.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE DYQANI

Gjendja: shume e mire, frigorifer kollon freskues 25.000leke dhe ngrires pr minimarket

Botuar më 20/02/2018
30.000 leke

SHITEN PAISJE DYQANI

Gjendja: e mire, fetatrice, frigorifer vitrin per piceri, furre profesionale per piceri 2 kateshe, furre maqedonse per byrek brumatrice peofesionale frigorifer kollone etj, Selite

Botuar më 19/02/2018

FRIGORIFER KOLLON

Gjendja: e mire, freskues, SHTEPIA E OFERTAVE2, Rruga Sulejman Delvina prane Diplomat1

Botuar më 19/02/2018
20.000 leke

ARREDIM FARMACIE

Gjendja: shume e mire, RAFTE PER FARMACI ME KANTA DRURI DHE XHAMI BASHKE ME BANAKUN, NGJYRE LEJLA ME PANA, Rruga Sulejman Delvina, prane Hotel Diplomat 1

Botuar më 19/02/2018
85.000 leke

SHITET FRIGORIFER AKULLORE

Gjendja: shume e mire, me drita reklame, Tirane

Botuar më 19/02/2018
17.000 leke

SHITEN PAISJET

E nje furre buke, kapaciteti 90 buke, ne gjendje te mire pune, e kompketuar totalisht (tava, brumatriçe, prerese, dhome fermetimi, karroce, banak, tavoline etj)., Rr. "Siri Kodra"

Botuar më 18/02/2018
8.000,00 euro

SHITEN PAISJE DYQAN MISHI, DHOME FRIGORIFERIKE, FRIGORIFER BANAK FRESKUES+FRIGORIFER BANAK NGRIRES

Cung mishi, peshore. Makine ngrirese, thika, hanxhar professional, banak me lavaman (uje te ngroht dhe te ftoht), Vetem 4 muaj te perdorura. Shitet per arsye familjare

Botuar më 18/02/2018
500.000 leke

SHITEN 2 FRIGORIFER BANAK

3.5m dhe 2m. Ne gjendje te mire. 60000 Leke dhe

Botuar më 17/02/2018
25.000 leke