Njoftime Top

SHITEN PAISJE LOKALI

Kolltuqe dhe tavolina per lokale dhe kend lojerash. Ne gjendje shume te mire, Don Bosko

Botuar më 20/02/2018

SHITEN KARRIKE+ TAVOLINA, 6 KOMPLETE

Per ambjent te jashtem 16.000 Leke kompleti. 8 kompleke kolltuqe dyshe per ambjent te brendshme, 22.000 Leke kompleti, 2 komplete Karrige Tavoline, per ambjent te brendshem

Botuar më 20/02/2018
20.000 leke

SHITEN MOBILJE LOKALI

3 komplkete tavolinash, 4 komplete kolltuqesh, 9 tavolina te larta.

Botuar më 20/02/2018
50.000 leke

EKSPRES KAFEJE

gjendja: E mire | 6.000 Leke

Per shtepi, ne gjendje te mire

Botuar më 20/02/2018
2.000 leke

SHITEN PAISJE E NJE PUBI,

Ne gjendje te mire pune.

Botuar më 19/02/2018
200.000 leke

SHITEN PAISJE LOKALI, 10 TAVOLINA DRURI ME XHAM ME 40 KARRIGE,

Tuba inoksi, ndenjese druri, frigorifer kolon, kondicioner 18'.

Botuar më 19/02/2018
50.000 leke

SHITEN 3 ÇADRA NGJYRE KAPUCINO. ÇMIMI (PER COPE) 500 EURO. SHITEN 4 ÇADRA TE KUQE. ÇMIMI (PER COPE) 20,000 LEKE. 7 CADRAT JANE NJE VIT TE PERDORUARA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

20 komplete tavolinash dhe karrigesh (nje tavoline + 4 karrige) te firmave me cilesore ne treg Nova dhe Almex te perdoruara vetem nje vit dhe ne gjendje shume te mire., Adresa: Rruga: Ded Gjo Luli, afer Muzeut Kombetar prane Lokal Piaca. Çmimi per 1 Komplet Tavoline + 4 karrige

Botuar më 18/02/2018
150,00 euro

SHITEN PAJISJET E NJE FAST-FOODI

Karrike tavolina, gjiro e mishit, friteze, zgare, frigorifer ekspozitor, ngrohese me llampe. ne gjendje te mire, Tirane

Botuar më 16/02/2018
200.000 leke

SHITEN PAISJE PER BAR KAFE: FRIGORIFER KOLON,

Paisje per krepa, aspirator kermill, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 16/02/2018
600,00 euro

KARRIGE PER AMBJENT TE JASHTEM

Gjendja: shume e mire, 5 komplete shume te rehatshme te shoqeruara me shilte material hekuri te punuara bukur, Tiranë

Botuar më 15/02/2018
1.000.000 leke