Njoftime Premium

KERKOJE

Te punesoj babysitter, per nje femije 2 vjec, Zvicer

Botuar më 20/10/2017

JAM NJE MESUESE

Ne pension, ofroj mesim dhe kurse per te gjitha lendet nga klasa e l ne klasen e lX., -Ish Parku i Autobusave

Botuar më 20/10/2017

KERKOJ TE MBAJ

Nje femije te moshes 1-12 vjeç ne shtepine time, ne kushte shume te mira, mund ti mbaj dhe ti ndihmoj ne pergatitjen e mesimeve, mbaj edhe femije shurdh-memece, prane shkolles “Mihal Grameno”

Botuar më 20/10/2017

KERKOJ TE PUNESOHEM

Ne fusha te ndryshme si roje, punetor dhe cdo lloj pune tjeter. Kam mbaruar shkollen e mesme. Mosha 45 vjec. Kam punuar ne ndertim, Tirane

Botuar më 20/10/2017

JAM MESUESE PER CIKLIN E ULET

Nga klasa e I deri te V, me pervoje pune, ne shtepine e nxenesit ose ne shtepine time, Prane Stacionit te trenit

Botuar më 20/10/2017

KERKOJ TE KUJDESEM

Per nje femije ne shtepine time. Jam edukatore. Mosha 44-vjec, Unaza e Re, mbrapa Alpha Bank

Botuar më 20/10/2017

KERKOJ TE PUNESOJ

Nje kujdestare per te moshuar Mashkull, puna 24 ore, Rr."Dora D'Istria", Prane Shkolles Petro Nini

Botuar më 20/10/2017

JAM BABY SITTER

Rreth 50 vjec, me eksperience pune, Lapraka

Botuar më 19/10/2017

KERKOJ TE KUJDESEM

Per nje te moshuar. Turni III, Adresa: Tek Astiri

Botuar më 19/10/2017

DHOME ME QERA

Ambienti eshte dhome , tualet dhe ambient gatimi . Ambienti eshte i pershtatshem per 2-3 studente ose 1 cift ., RR.Budi .siper Qyteti Studentit.

Botuar më 18/10/2017
SHERBIME TE NDRYSHME