Njoftime Premium

KERKOJ KUJDESTARE SHTEPIE

Nga mosha 25-50 vjec,paga e diskutueshme,orari 09:00-17:00,te jene serioz dhe familjare mundesisht pa prokopi, Prane Qendres Kristal,Komuna e Parisit

Botuar më 20/02/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mosha deri 45 vjec, Rruga Mihal Grameno

Botuar më 20/02/2018

JAM MJE ZONJE 28 VJEÇ

Kerkoj te punesohem si punetore shtepie, per 6 dite te javes

Botuar më 20/02/2018
17.000 leke

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per perkujdesjen e femijeve, mirembajtjen e shtepise (pastrim, hekurosje etj). Kontaktoni per Viber ose WhatsApp, Zvicer

Botuar më 19/02/2018

KERKOJ PUNETORE

Shtepie nga mosha 30-45 vjec, Shijak

Botuar më 16/02/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Duhet te jete rreth moshes 45 vjec, per 3-4 ore ne dite, sheshi Skenderbej, tek 9-kateshet

Botuar më 16/02/2018

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Te kujdeset per mirmbajtjen e te moshuarve.

Botuar më 15/02/2018

KERKOJ PUNTORE SHTEPIE

Kerkohet puntore me eksperience pune, mosha deri ne 45 vjece, ditet e punes nga e hena - shtune , 5 ore/ dite, paga si fillim 25000. Ndodhemi prane fushes Ali demi

Botuar më 14/02/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie, 4 ore ne dite, cdo dite te javes orari 10.00-14.00, mosha 54 vjec, Tirane

Botuar më 14/02/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie, 5- 6 here ne jave, ne familje te besuara. Jam e rregullt dhe serioze

Botuar më 13/02/2018