Njoftime Premium

RRUGA IDRIZ DOLLAKU

afer burgut te grave | 295 M2 | 250000 Euro

Shitet vile 2-kateshe +papafingo me cati, 295 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, oborr, secili kate 2 dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje, verande+banjo,me oborr te shtruar dhe te rregulluar me peme dhe vend parkimi per 4-5 makina, sip. total trualli 395m².

Botuar më 18/02/2018
250.000,00 euro

RR. “ALUSH FRAKULLA”

afer rrethrrotullmit News24 | 124 M2 | 162000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, kati I dyqan me sip., 124 M2, 1 banjo, kati II banim 3+1, 2 banjo, verande, sip.147 m², me tarrace (mundesi per kat tjeter). Me hipoteke, oborr per 4-5 makina, i shtruar dhe e rrethuar. Kati I dyqan me qera.55000 leke.

Botuar më 18/02/2018
162.000,00 euro

NE QENDER TE KAMZES

ne fillim te rruges Berisha | 260 M2 | 55000 Euro

Shitet shtepi private nje kateshe, 130m² ndertim, 260 M2, Me mundesi edhe per dy kate te tjera. Dokumentacion i rregullt

Botuar më 18/02/2018
53.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

mbrapa shkolles Guines | 1.578 M2 | 1500000 Euro

Shitet vile e perbere nga 4 apt duplex+1papafingo+oborr 450 m2., 1.578 M2, totali i kateve 4, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, ndertim i 10 viteve te fundit, dokumentacion i rregullt

Botuar më 17/02/2018
1.500.000,00 euro

GOLEM, ISH KAMPI RINIA,

shitet vile III kateshe | 100 M2 | 174900 Euro

Kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte, secili kate, 100 M2, me oborr, 3 vende parkimi, e kompletuar totalisht, çertifikat pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim

Botuar më 17/02/2018
174.900,00 euro

RR."FUAT TOPTANI", VILAT GJERMANE,TIRANE.

Pas "Pandora Residence", ngjitur me shkollen "Dituria". | 418 M2 | 450000 Euro

418 M2, 8 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, pjeserisht i mobiluar, E pershtatshme per te shtuar 1 kat + papafingo.

Botuar më 16/02/2018
450.000,00 euro

SAUK I RI, AFER AMBULANCES,

shitet ose kembehet me ap. ne Tirane, | 700 M2 | 150000 Euro

Shtepi 1 kateshe me kollona per katin e 2-të dhe bodrum, 700 M2, 1 banjo, Ndertimi ka hapsira te nevojshme dhe pamje te lire e te hapur perreth, e mbjelle me peme te ndryshme frutore dhe krijon nje ambjent mjaft te kendshem e te qete.

Botuar më 16/02/2018
150.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 150 M2 | 142500 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 150 M2, Dy kate dhene me qera, per te huaj. 480 Euro nje kat. Çmimi kat perdhe 1800 Euro/m².Dokumenta te rregullta, çertifikate pronesie dhe leje ndertimi. Trruallit 300 Euro/m², cmimi ap.

Botuar më 16/02/2018
950,00 euro/m2

BABRRU

Kamez | 600 M2 | 5500000 Leke

Shitet shtepi banimi nje kateshe 2+1, me porte dhe avlli me vehte, 600 M2, dokumentat ne proces legalizimi, mund te jepet edhe me qera. Shitet

Botuar më 16/02/2018
5.000.000 leke

VORE

Marqinet | 2.500 M2 | 5000000 Leke

Shitet shtepi banimi dy kateshe 3+1 me toke, 2.500 M2, ne proces legalizimi, trrualli me certifikate pronesie

Botuar më 16/02/2018
5.000.000 leke