Njoftime Premium

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE NGRIRES

4.000 Euro

Prodhim italian i vitit 2016. Permasat 3.5*2.5*2m. 3 muaj i perdorur.

Botuar më 18/02/2018
4.000,00 euro

SHITET TAPET ME LEKURE QINGJI,

15.000 Leke

Ardhur nga Amerika

Botuar më 17/02/2018
15.000 leke

SHITET KARROICE PER FEMIJE BINJAKE, E BLERE NE ANGLI

Tiranë | 60.000 Leke

Dimerore dhe verore. Blere 1600 Euro dhe shitet

Botuar më 16/02/2018
60.000 leke

GJENERATOR I MARKES BRITANIKE ''BROADCROWN''

2.000 Euro

Motor 2.2 diesel turbo (Volvo), panel dixhital kontrolli,ne gjendje te shkelqyer, shume pak i perdorur dhe i mirembajtur, sherbimet te kryera ne kohe nga firma qe e ka tregtuar, supersilencioz dhe ekonomik. I pershtatshem per pika karburanti, zyra, hotele, etjSpecifikimet: kVA 15kW 15Volts 220/110Amps 68Freq 50HzPhase 1

Botuar më 15/02/2018
2.000,00 euro

SHITET

Tiranë | 4.000 Euro

SONDE PORTATIVE DHE GURORE MINIERASH

Botuar më 15/02/2018
4.000,00 euro

SHITET

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.200.000 Leke

KREVAT MASAZHI

Botuar më 15/02/2018
1.200.000 leke

SHITEN MOBILJE

Tiranë | 3.000 Euro

Dhome gjumi femijesh, tavoline ngrenje me kater karrige, k/bufe, aspirator, frigorifer 2 kanatesh,, Ish Parku i Autobuzave

Botuar më 14/02/2018
3.000,00 euro

SHITEN KOLLTUQE LEKURE NGYRE KAFE (3+2+2 TEKE)+TAVOLINE XHAMI KAFE

Tiranë | 25.000 Leke

Blere 230.000 leke dhe shiten

Botuar më 14/02/2018
25.000 leke

DYSHEK

Tiranë | 10.000 Leke

Mendafshi, per dimer dhe per vere

Botuar më 14/02/2018
10.000 leke