Njoftime Top

SHITET BIZNES I NJE MINIMARKETI, TOTALISHT I KOMPLETUAR,

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele dhe pune te ngritur prej 5 vitesh. Xhiro...

Botuar më 15/02/2018
7.000,00 euro

SHITET BIZNES KANCELARIE!!! TOTALISHT I KOMPLETUAR,

Me pune dhe klientele te ngritur prej 8 vitesh. Aktualisht ne pune, xhiro shume e...

Botuar më 15/02/2018
10.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNESI ESTETIKE BELENAILS ESTETICA

Biznes I ngritur 3 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, ambiente...

Botuar më 09/02/2018

SHITEN PAISJE DYQAN MISHI, DHOME FRIGORIFERIKE, FRIGORIFER BANAK FRESKUES+FRIGORIFER BANAK NGRIRES

Cung mishi, peshore. Makine ngrirese, thika, hanxhar professional, banak me...

Botuar më 08/02/2018
500.000 leke
Botuar më 08/02/2018
2.200.000 leke

MAKINERI PER THYERJEN E GURIT

Dhe mineraleve, per lume dhe mal. Mulli, shosha, transportiere etj. linje italiane e prodhimit te kolles dhe finos llac, Autostrada Lac- Fushe Kruje

Botuar më 17/02/2018

SHITET BIZNESI BAR KAFE

I kompletuar, ne gjendje pune. Me klientele te rregullt. Xhiro e kenaqshme. mundi per zgare. Qeraja mujore 15.000 Leke, Adresa: Rr."Bogdani"

Botuar më 17/02/2018
500.000 leke

SHITEN 4 TV

2 Samsung 40, 2 LG 42

Botuar më 17/02/2018
35.000 leke

SHITEN 2 FRIGORIFER BANAK

3.5m dhe 2m. Ne gjendje te mire. 60000 Leke dhe

Botuar më 17/02/2018
25.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE FAST-FOODI

Karrike tavolina, gjiro e mishit, friteze, zgare, frigorifer ekspozitor, ngrohese me llampe. ne gjendje te mire, Tirane

Botuar më 16/02/2018
200.000 leke

SHITEN PAISJE PER DYQAN MISHI: DHOME FRIGORIFERIKE,

Frigorifer reklamues 3m i gjate, grirese mishi, frigorifer banak. shiten me vehte me cmim te arsyeshem ose total

Botuar më 16/02/2018
600.000 leke

JEPET ME QERA DYQAN

Gjendja: e mire, dyqan 30m², fasade xhami, ka banjo dhe magazine, i pershtatshem per biznese te ndryshme pasi ka dhe ambjent te shfrytezueshem jashte., Komuna e Parisit

Botuar më 16/02/2018
30.000 leke/muaj

SHITEN PAJISJET

Dyqani, rafte reklamues, ngjyre e kuqe me pana me pasqyre, gjatesi 2.5m, bango me dollap

Botuar më 16/02/2018
16.000 leke

MAKINERI PER PERPUNIM DRURI

Plani, freza, kalibrusja, grosesa, presa, shirit Zmerilimi, freze me zinxhir, sistemi aspirimit

Botuar më 16/02/2018
400.000 leke