Njoftime Top

SHITEN PAISJET

E nje furre buke, kapaciteti 90 buke, ne gjendje te mire pune, e kompketuar totalisht (tava, brumatriçe, prerese, dhome fermetimi, karroce, banak, tavoline etj)., Rr. "Siri Kodra"

Botuar më 18/02/2018
8.000,00 euro

SHITEN 3 ÇADRA NGJYRE KAPUCINO. ÇMIMI (PER COPE) 500 EURO. SHITEN 4 ÇADRA TE KUQE. ÇMIMI (PER COPE) 20,000 LEKE. 7 CADRAT JANE NJE VIT TE PERDORUARA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

20 komplete tavolinash dhe karrigesh (nje tavoline + 4 karrige) te firmave me cilesore ne treg Nova dhe Almex te perdoruara vetem nje vit dhe ne gjendje shume te mire., Adresa: Rruga: Ded Gjo Luli, afer Muzeut Kombetar prane Lokal Piaca. Çmimi per 1 Komplet Tavoline + 4 karrige

Botuar më 18/02/2018
150,00 euro

SHITEN PAISJE DYQAN MISHI, DHOME FRIGORIFERIKE, FRIGORIFER BANAK FRESKUES+FRIGORIFER BANAK NGRIRES

Cung mishi, peshore. Makine ngrirese, thika, hanxhar professional, banak me lavaman (uje te ngroht dhe te ftoht), Vetem 4 muaj te perdorura. Shitet per arsye familjare

Botuar më 18/02/2018
500.000 leke

MAKINERI PER THYERJEN E GURIT

Dhe mineraleve, per lume dhe mal. Mulli, shosha, transportiere etj. linje italiane e prodhimit te kolles dhe finos llac, Autostrada Lac- Fushe Kruje

Botuar më 17/02/2018

SHITEN 4 TV

2 Samsung 40, 2 LG 42

Botuar më 17/02/2018
35.000 leke

SHITEN 2 FRIGORIFER BANAK

3.5m dhe 2m. Ne gjendje te mire. 60000 Leke dhe

Botuar më 17/02/2018
25.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE FAST-FOODI

Karrike tavolina, gjiro e mishit, friteze, zgare, frigorifer ekspozitor, ngrohese me llampe. ne gjendje te mire, Tirane

Botuar më 16/02/2018
200.000 leke

SHITEN PAISJE PER DYQAN MISHI: DHOME FRIGORIFERIKE,

Frigorifer reklamues 3m i gjate, grirese mishi, frigorifer banak. shiten me vehte me cmim te arsyeshem ose total

Botuar më 16/02/2018
600.000 leke

SHITEN PAJISJET

Dyqani, rafte reklamues, ngjyre e kuqe me pana me pasqyre, gjatesi 2.5m, bango me dollap

Botuar më 16/02/2018
16.000 leke