SHITET BILARDO

E prodhuar ne fushe Kruje, e perdorur per 2 vite, ne shtepi

Botuar më 17/02/2018
40.000 leke
Botuar më 14/02/2018
500 leke

SHITEN SET VEGLASH PALESTRE

Profesionale, pak te perdorura, Tirane

Botuar më 13/02/2018
35.000,00 euro

HOVER BOARD

I ri, ngjyre matalizato, me bluetooth dhe me canten e vet

Botuar më 13/02/2018
180,00 euro

FUSTAN NUSERIE I BARDHE

Viti 2014, e kompletuar me te gjitha aksesoret.

Botuar më 13/02/2018
40.000 leke

SHITET BICIKLETE KURSI ORBEA,

E ardhur nga Spanja, trupi alumin, piruni karbon, shume pak I perdorur.

Botuar më 13/02/2018
46.000 leke

SHITET PARDESY

Burrash, e re me etikete, astar me kuadrata, nr 50-52, Rruga e kavajes

Botuar më 12/02/2018
30.000 leke

BICIKLETE UNIVEGA 26'

Biciklete 26', me pjese Shimano STX, rrota e perpame me sustacion, pjata e rrotes se mbrapme me 8 marshe, trup alumin, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/02/2018
11.000 leke

SHES

Shes kete skaf eshte ne gjendje shum te mire ka punuar vec 80 ore, athin, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/02/2018
9.900,00 euro

SHES BICIKLETE

Biciklete Hollandeze, Tek Medreseja, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/02/2018
35.000 leke