Njoftime Premium

TEK VARRI BAMIT,

500m nga disko Venue, | 254 M2 | 160000 Euro

Shitet shtëpi 2-katëshe, sip. ndërtimi, 254 M2, 2 banjo, 2 garazhe, me dokumenta të rregullta, me hipotekë,

Botuar më 20/02/2018
160.000,00 euro

KOMBINAT

ish Fabrika e Qelqit | 500 M2 | 165000 Euro

Shitet vile, 500 M2, 9 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, mundesi per qera

Botuar më 20/02/2018
175.000,00 euro

FIER

ne Unaze | 618 M2 | 173040 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 618 M2, 4 banjo, 8 dhoma gjumi, oborr, 500m². Garazhd per 3 makina. Me hipoteke

Botuar më 20/02/2018
280,00 euro/m2

NE SAUK

PRANE SANATORIUMIT | 300 M2 | 165000 Euro

Shitet vile, 300 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire, 222.5 jane te brendeshme dhe 151.4 jane te banueshme. Kati i pare i viles eshte pershtatur per magazinim dhe parkim te brendshem. Kati i dyte eshte per banim

Botuar më 20/02/2018
165.000,00 euro

RR."4 DESHMORET"

prane Gjimnazit Partizani | 540 M2 | 500000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 540 M2, kati I dyqan 105m². 2 katet e tjera shtepi banimi. Me oborr. Me hipoteke

Botuar më 20/02/2018
500.000,00 euro

ARAPAJ DURRES,

Qender Administrative Rrushbull | 750 M2 | 50000 Euro

Shitet shtepi (250 m2) + toke, 750 M2, 2 banjo, shtepia eshte me dy hyrje, shtepi private. Gjithsej 4 dhoma

Botuar më 19/02/2018
50.000,00 euro

KAVAJE

QERRET | 330 M2 | 280000 Euro

2 kate banim, perkatesisht kati I dhe II i banimit • 2 sallone ne katin e pare dhe te dyte • 3 Dhoma Gjumi • Ballkone te cilet rrethojne vilen • Cdo kat eshte i mobiluar • Pishinë e pajisur me pompe pastruese • Oborr te mbjellë me peme dekorative • Tualete me dritare ne secilin kat, 330 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/02/2018
280.000,00 euro

LAPRAKË

Tirane | 580 M2 | 120000 Euro

Shitet Vila, 580 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/02/2018
120.000,00 euro

RRUGA FORTUZI

Tirane | 697 M2 | 2000000 Euro

Vile 3 kate + 1 kat nentoke . sip totale, 697 M2, totali i kateve 4, bosh, gjendja: e mire, Kati pare i banuar aktualisht. Kati 2-te dhe i 3-te kane planimetri te njejte, 3.6m te larte

Botuar më 19/02/2018
2.000.000,00 euro

FIER,

lagja "Afrimi i ri", | 700 M2 | 500000 Euro

Shitet shtepi dy kateshe, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, 2 banjo, korridor, ballkon, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, oborr, me hipoteke, garazhd

Botuar më 19/02/2018
500.000,00 euro