Njoftime Premium

DHOME GJUMI MARTESORE

gjendja: E re | 82.000 Leke

E paisur me dollap me 6 kanta super rate me komo me pasqyre, 2 komedina, skelet krevati dopio me tapiceri dhe zgare pa dyshek, Rruga Suljeman Delvina prane Hotel Diplomat1

Botuar më 19/02/2018
82.000 leke

SHITET KREVAT FEMIJESH PER DJEM.

6.000 Leke

Ne gjendje te mire, Tirane

Botuar më 19/02/2018
6.000 leke

SHITET LAVATRICE CANDY NE GJENDJE TE MIRE

10.000 Leke

Shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 19/02/2018
10.000 leke

TAVOLINE 150 X 90 CM (INOX + MERMER) + 4 KARRIKE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.100 Euro

Tavolina, me skelet inoksi, siper mermer . E kompletuar me 4 karrike inoksi ngjyre te zeze me sfungjer, 21 dhjetori, Tirane.

Botuar më 19/02/2018
1.100,00 euro

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE NGRIRES

4.000 Euro

Prodhim italian i vitit 2016. Permasat 3.5*2.5*2m. 3 muaj i perdorur.

Botuar më 18/02/2018
4.000,00 euro

SHITET TAPET ME LEKURE QINGJI,

15.000 Leke

Ardhur nga Amerika

Botuar më 17/02/2018
15.000 leke

SHITET KARROICE PER FEMIJE BINJAKE, E BLERE NE ANGLI

Tiranë | 60.000 Leke

Dimerore dhe verore. Blere 1600 Euro dhe shitet

Botuar më 16/02/2018
60.000 leke

GJENERATOR I MARKES BRITANIKE ''BROADCROWN''

2.000 Euro

Motor 2.2 diesel turbo (Volvo), panel dixhital kontrolli,ne gjendje te shkelqyer, shume pak i perdorur dhe i mirembajtur, sherbimet te kryera ne kohe nga firma qe e ka tregtuar, supersilencioz dhe ekonomik. I pershtatshem per pika karburanti, zyra, hotele, etjSpecifikimet: kVA 15kW 15Volts 220/110Amps 68Freq 50HzPhase 1

Botuar më 15/02/2018
2.000,00 euro