SHITEN MOBILJE LOKALI

3 komplkete tavolinash, 4 komplete kolltuqesh, 9 tavolina te larta.

Botuar më 20/02/2018
50.000 leke

PAISJE E NJE PICERIE NE GJENDJE SHUME TE MIRE,

Shume pak te perdorura. Furre profesionale me gaz, frigorifer kollone freskues, tabele rreklame, + paisje te tjera., Tek Astiri

Botuar më 20/02/2018
250.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE DYQANI

Gjendja: shume e mire, frigorifer kollon freskues 25.000leke dhe ngrires pr minimarket

Botuar më 20/02/2018
30.000 leke

SHITE BIZNES FURRE BUKE, TOTALISHT I KOMPLETUAR ME TE GITHA PAISJET

Bashke me 3 makina per shperndarjen e bukes. Aktualisht ne pune, fitim i garantuar. Shitet per arsye largimi nga Shqiperia

Botuar më 20/02/2018
25.000,00 euro

EKSPRES KAFEJE

gjendja: E mire | 6.000 Leke

Per shtepi, ne gjendje te mire

Botuar më 20/02/2018
2.000 leke

JEPET ME QERA RESTORANT

100m²,ne gjendje pune,e kompletuar,jepet per gjelltore ose per restorant, Prane Ish-Bllok

Botuar më 20/02/2018

SHITEN PAISJE DYQANI

Gjendja: e mire, fetatrice, frigorifer vitrin per piceri, furre profesionale per piceri 2 kateshe, furre maqedonse per byrek brumatrice peofesionale frigorifer kollone etj, Selite

Botuar më 19/02/2018

SHES 2 GJENERATOR MARKA TIGER

Gjendja: e mire, Shiten 2 gjenerator marka Tiger, Komuna e Parisit

Botuar më 19/02/2018
30,00 euro

NE BLLOK

Gjendja: shume e mire, jepet me qera ambjent I organizuar ne : 1 holle I madh , 6 ambiente te mbyllura pune, 1 salle mbledhjesh, 1 kuzhine , 3 tualete, 1 ballkone, si dhe nje ambjent te vecante parkimi, Bllok / Rruga Brigada VIII

Botuar më 19/02/2018
2.600,00 euro/muaj

FRIGORIFER KOLLON

Gjendja: e mire, freskues, SHTEPIA E OFERTAVE2, Rruga Sulejman Delvina prane Diplomat1

Botuar më 19/02/2018
20.000 leke