Njoftime Premium

KERKOHET KUJDESTARE PER NJE TE MOSHUAR (FEMER),

Ne gjendje te mire shendetesore., Punonjesja te jete mbi moshen 45 vjeç

Botuar më 13/02/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 50 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore ose po te jete brenda rrethit me 2 turne, Berat

Botuar më 13/02/2018
40.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, orari 08.00-16.00. Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 13/02/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie, 5- 6 here ne jave, ne familje te besuara. Jam e rregullt dhe serioze

Botuar më 13/02/2018

KERKOHET NJE FEMER PER HOUSEKEEPING (PERGATITJE USHQIMI, PASTRIM) NDAJ NJE TE MOSHUARI 78VJEC NE LONDER. TE DIJE ANGLISHT MJAFTUESHEM SA PER TU KUPTUAR, PREFEROHET MBI 30VJEC DHE TE KETE PATENTE MAKINE

Kerkohet qe e punesuara te jetoje 24ore ne kete shtepi, por te jete ne detyre vetem 8ore. Shtepia ku do jetoje, bileta, shpenzimet e vizes dhe ushqimi 24h jane gratis+ 500$ ne muaj, Te interesuarit te na kontaktojne tek adresa: hafiziraela85@gmail.com

Botuar më 13/02/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie. hekur, gatim etj Pres telefonata vetem nga zonjat 1-2 here ne jave, Rr. Teodor Keko

Botuar më 12/02/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSITTER

Me eksperience pune. Jam 47 vjec, Zona Ali Demi

Botuar më 12/02/2018

KERKOHET BABY SITTER

Mosha 20- 25 vjec, per nje femije 2 vjec. Ofrohet strehim dhe ushqim. Paga e kenaqshme, Gjermani

Botuar më 12/02/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER

Jam nje zoteri nga Durresi, 33 vjec. Disponoj patente klasi C, kam eksperience pune si shofer jashte shtetit. Jam i qete, i komunikueshem, disponibel. Kerkoj te punesohem si shofer

Botuar më 12/02/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Me eksperience pune, Tirane

Botuar më 12/02/2018