Njoftime Premium

TIRANE

SUPER OKAZIO RRUGA FORTUZI | 697 M2 | 2000000 Euro

Vile 3 kate + 1 kat nentoke me sip 174.3 m2 per kat.Kati pare eshte i banuar aktualisht.Bodrumi ndhodhet ne katin nendhe,ka 3 dhoma,2 ambjente perbashketa,2 bodrume.Kati 2-te dhe i 3-te kane planimetri te njejte,3.6m te larte, 3 dhoma 1 guzhine,1 sallon ndenje,1 banjo.Hapsira mbrapa viles ka sip: 19, 697 M2, totali i kateve 4, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 17/01/2018
2.000.000,00 euro

NIKEL, FUSHE-KRUJE. 1.8KM NGA RRUGA NACIONALE

1,8 KM NGA RRUGA NACIONALE | 2.000 M2 | 95000 Euro

Vile 2 katshe moderne bashke me 2000 m2 vreshta ne prodhim. Vila dhe vreshti jane te rrethuara me mure. Me garazh dhe magazine 100m2. Me hipoteke. Shume e pershtatshme per dy familje, pasi kane shkalle me vete, 2.000 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Zona eshte teper e qete dhe panaromike.

Botuar më 17/01/2018
95.000,00 euro

LAPRAKË

Vilë në Laprakë | 580 M2 | 150000 Euro

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt, disponon një oborr të bollshëm të mbjellë me pemë decorative. Te dy katet jane te përshtatshme për banim, dhe jane te organizuar me sallonin,ambjentin e gatimit,2 dhomat e gjumit,2 tualete dhe ba, 580 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2018
150.000,00 euro

LAGJA NR 2 KAVAJE

perballe 60 hyreshit | 70 M2 | 50000 Euro

Shitet vile 2kateshe me siperfaqe ndertimi 70m2 dhe oborr para, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2018
5.000,00 euro

RR. “LORD BAJRON”,

Laprake, mbrapa spitalit Ushtarak, | 130 M2 | 110000 Euro

Shitet shtepi private me 2 hyrje 1+1/secila, me themele te hedhura per kat te dyte, sip. banimi, 130 M2, 1 banjo, sip. totale 315m². Me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar më 16/01/2018
110.000,00 euro

KOMPLEKSI "GREEN COAST PALASE"

I ndërthurur me kaltërsinë e detit dhe gjelbërimin e malit, duke sjellur një tjetër standart në resortet shqiptare, | 170 M2 | 350000 Euro

Kompleksi ju ofron: -Vila Big Twin me siperfaqe trualli nga 250 - 500 m2. Siperfaqe ndertimi,, 170 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/01/2018
350.000,00 euro

NE LUNDER, PRANE TEG-UT

Kompleks i ri Cilesor me 153 vila | 235 M2 | 500000 Euro

Shitet vile cilesore me dy kate + bodrum, 3 dhoma, 2 tualete, verande, toke 585 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 235 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/01/2018
500.000,00 euro

RR."HAMDI PEPA"

afer Tregut Ushqimor | 264 M2 | 211200 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe+ truall 264m². Sip ndertimi 87m² + 2 magazina. Me hipoteke dhe certifikate pronesie, 264 M2

Botuar më 16/01/2018
800,00 euro/m2

DURRES! LAGJIA 17,

mbrapa ujesjellesit, | 73 M2 | 125000 Euro

Shitet shtepi 2-kateshe, sip. kati, 73 M2, 3+1, me oborr, e rrethuar, ndertim i ri, kushte bashkohore, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 16/01/2018
125.000,00 euro

NE KOMPLEKSIN “LURA 1”

TE GJIRI I LALZIT | 112 M2 | 120000 Euro

Vile skiera ne dy kate me 2+1+1+2banjo, 30 m2 verande + 150 m2 toke. Me hipoteke, 112 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 16/01/2018
120.000,00 euro