Njoftime Premium

RR. “ALUSH FRAKULLA”

afer rrethrrotullmit News24 | 124 M2 | 162000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, kati I dyqan me sip., 124 M2, 1 banjo, kati II banim 3+1, 2 banjo, verande, sip.147 m², me tarrace (mundesi per kat tjeter). Me hipoteke, oborr per 4-5 makina, i shtruar dhe e rrethuar. Kati I dyqan me qera.55000 leke.

Botuar më 18/02/2018
162.000,00 euro

DURRES, TEK CURRILAT, PRANE ARAGOSTES,

me pamje nga deti, ngjitur me universitetin Aleksander Moisiu, ne pallat te ri te pabanuar me pare, | 107 M2 | 74900 Euro

Shitet 2+1, 107 M2, 2 ballkone, punime cilesore dhe bashkohore. Me hipoteke. Çmimi 900 Euro/m² behet ofert

Botuar më 18/02/2018
700,00 euro/m2

SAUK, RRUGA PER NE FARKE,

prane karburant Kastrati, | 600 M2 | 1.900 Euro

Jepet me qera 3 kateshe + parkim nentoke, sip, 600 M2, rrethuar me ballkone, me oborr 1.000m², uje 24h. Ambiente moderne dhe punime teper cilesore. Jepet per banim ose biznes.

Botuar më 18/02/2018
1.900,00 euro

SARANDE

Lagjia 4 | 95 M2 | 33250 Euro

Ish Burgu I vjeter, Shitet 2+1, kati 6, 95 M2

Botuar më 18/02/2018
350,00 euro/m2

GOLEM BUZE DETIT, RRESHTI I DYTE

Durres | 110 M2 | 50000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 2, 1 ballkon, i mobiluar, me te gjitha pajisjet e reja, e pabanuar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/02/2018
50.000,00 euro

RR. "TEFTA TASHKO” (SPIRO MOISIU),

pallati Vila Park, | 103 M2 | 113300 Euro

Ne pallat te ri, shitet 2+1, 103 M2, 2 banjo, kati II banim, dokumenta te rregullta

Botuar më 18/02/2018
1.100,00 euro/m2

MISTO MAME

jepet me qera trruall | 2.000 M2 | 1.700 Euro

E rre thuar me mur, 2.000 M2, me drita dhe uje 24h, I pershtatshem per servis makinash, parkim ose material te ndryshme.

Botuar më 18/02/2018
1.700,00 euro

TEK SHKOLLA BALETIT, 150 M DREJT TREGUT ELEKTRIK

buze rruge | 55.5 M2 | 120000 Euro

Shitet dyqan, sip, 55.5 M2, aktualisht i dhene me qera 500 Euro si dyqan peshku. Me hipoteke

Botuar më 18/02/2018
120.000,00 euro

NE QENDER TE KAMZES

ne fillim te rruges Berisha | 260 M2 | 55000 Euro

Shitet shtepi private nje kateshe, 130m² ndertim, 260 M2, Me mundesi edhe per dy kate te tjera. Dokumentacion i rregullt

Botuar më 18/02/2018
53.000,00 euro

RR. "DON BOSKO",

perballe Vizion Plus, ne pallat te ri, | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, pjeserisht i mobiluar, kati IV banim, ashensor, pallat me punime teper cilesore. Preferohen familjare

Botuar më 18/02/2018
30.000 leke