Njoftime Premium

SHITET

Tiranë | 4.000 Euro

SONDE PORTATIVE DHE GURORE MINIERASH

Botuar më 15/02/2018
4.000,00 euro

SHITET

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.200.000 Leke

KREVAT MASAZHI

Botuar më 15/02/2018
1.200.000 leke

SHITEN MOBILJE

Tiranë | 3.000 Euro

Dhome gjumi femijesh, tavoline ngrenje me kater karrige, k/bufe, aspirator, frigorifer 2 kanatesh,, Ish Parku i Autobuzave

Botuar më 14/02/2018
3.000,00 euro

SHITEN KOLLTUQE LEKURE NGYRE KAFE (3+2+2 TEKE)+TAVOLINE XHAMI KAFE

Tiranë | 25.000 Leke

Blere 230.000 leke dhe shiten

Botuar më 14/02/2018
25.000 leke

DYSHEK

Tiranë | 10.000 Leke

Mendafshi, per dimer dhe per vere

Botuar më 14/02/2018
10.000 leke

SHITEN MOBILJE

gjendja: Shume e mire | 3.000 Euro

Dhome gjumi femijesh, tavoline ngrenje me kater karrige, k/bufe, aspirator, frigorifer 2 kanatesh, Ish Parku i Autobuzave

Botuar më 13/02/2018
3.000,00 euro

KELYSH QENI KUFIRI PASTOR

gjendja: E mire | Tiranë | 120 Euro

Rrace e paster 10 muajsh, Laprake

Botuar më 13/02/2018
120,00 euro

SHITET NJE KOMPLET KOLLTUQESH LEKURE

Tiranë | 300 Euro

Ngjyre pana. Nje tresh, nje dysh dhe dy tek.

Botuar më 13/02/2018
300,00 euro

SHITET DYSHEK MARKE ITALIANE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 38.000 Leke

Me permasa 200x180cm, i blere ne dyqan, i perdorur vetem 1 muaj. Shitet per arsye emigrimi, Rr. Ali Demi

Botuar më 13/02/2018
38.000 leke

SHITET MASKE VENECIANE KARNAVALESH MARKA GALONE

Tiranë | 4.500 Leke

E perdorur. Ne gjendje shume te mire.

Botuar më 12/02/2018
4.500 leke