ELBASAN

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ose shitet bar restorant ne gjendje pune 1 kat taverne dhe ambjent te jashtem , prane institucioneve ,bashki prefektur poste arkiv, 120 M2

Botuar më 15/02/2018

DISPONOJ LICENCE NDERTIMI

Me pike maksimale., Çmimi

Botuar më 15/02/2018
20.000 leke

KARRIGE PER AMBJENT TE JASHTEM

Gjendja: shume e mire, 5 komplete shume te rehatshme te shoqeruara me shilte material hekuri te punuara bukur, Tiranë

Botuar më 15/02/2018
1.000.000 leke

SHITET BANAK FRIGORIFER

Gjendja: shume e mire, Banaku eshte 4m inox, italian i mobiluar

Botuar më 15/02/2018
1.500,00 euro

SHITET BIZNES I NJE MINIMARKETI, TOTALISHT I KOMPLETUAR,

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele dhe pune te ngritur prej 5 vitesh. Xhiro shume e kenaqshme, shitet per arsye personale, Adresa: Rr. “Margarita Tutulani, ne Tirane te Re, sa kalon shkollen “Petronini”.

Botuar më 15/02/2018
7.000,00 euro

SHITET EKSPRES KAFEJE ME 2 GRUPE

buze rruges kryesore | 400 m2 | 20.000 leke

Marka Fama, ne gjendje pune bashke me mulli.

Botuar më 15/02/2018
65.000 leke

SHITET AKTIVITETI

FURRE BUKE PASTICERI, e kompletuare totalisht, pune e ngritur prej 4 vitesh, klientele e rregullt, Misto Mame, pallatet Cabej

Botuar më 15/02/2018

SHITET BIZNESI MERKAT PESHKU

Me te gjitha pajisjet dhe materialet brenda, rr. Myslym shyri, prane karburant Gulf

Botuar më 15/02/2018
650.000 leke

SHITEN PAISJET E KUZHINES SE RESTORANTIT

E kompletuar me te gjitha, ne gjendje pune

Botuar më 15/02/2018
21.000,00 euro

SHITET BIZNES KANCELARIE!!! TOTALISHT I KOMPLETUAR,

Me pune dhe klientele te ngritur prej 8 vitesh. Aktualisht ne pune, xhiro shume e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi, Tek Vision Plus, prane shkolles "Qazim Turdiu".

Botuar më 15/02/2018
10.000,00 euro