Njoftime Premium

SHITET SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEKE!!! OKAZION! LAPRAKE,

rr. “Petrit Radovicka”, | 230 M2 | 75000 Euro

Shitet shtepi private 85m² + dyqan 22m², sip. totale, 230 M2, me hipoteke

Botuar më 15/02/2018
75.000,00 euro

RR. "SIRI KODRA",

siper nenstacionit elektrik, tek rr. "Pandi Stillo", | 150 M2 | 4500000 Leke

Shitet shtepi private, 150 M2, me infrastrukture te rregullut, rruge e shtruar, dokumenta te rregullta. Shitet per arsye shendetesore

Botuar më 15/02/2018
4.500.000 leke

RR. "SIRI KODRA",

prane Nenstacionit Elektrik, | 350 M2 | 70000 Euro

Shitet shtepi private 3+1, 350 M2, dokumenta ne proçes. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 15/02/2018
70.000,00 euro

SHKOLLA E BASHKUAR

rruga "Celo Sinani" | 130 M2 | 68000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 130 M2, bosh, oborr 300m², me mur rrethues. Ne proces legalizimi

Botuar më 14/02/2018
68.000,00 euro

NE PERIFERI TE TIRANES,

12 min larg nga TEG | 196 M2 | 200000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, sip. ndertimi, 196 M2, oborr me pus, sip. toke 740m², ambiente me mobilim dhe arredim bashkohor, vile e siguruar me kamera. Me hipoteke. E pershtatshme per bujtin ose restorant jashte Tirane

Botuar më 14/02/2018
250.000,00 euro

QYTETI STUDENTI

500m mbi kompleksin ANA | 450 M2 | 41000 Euro

Vile me hipotek. E ndar ne 5 hyrje., 450 M2, 6 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 10 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht

Botuar më 14/02/2018
410.000,00 euro

ELBASAN, LAGJA CLIRIMI

Tek stacioni i autobuzave prane markates se madhe, rruga Naun Panxhi | 450 M2 | 1 Euro

Shitet vile, 450 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/02/2018
1,00 euro

RR. "PRENK JAKOVA",

mbrapa pallatit te sportit "Asllan Rusi" (mbrapa Ring Center), | 429 M2 | 200000 Euro

Shitet truall, 429 M2, ndertuar ne te shtepi private + garsoniere, sip. ndertimi 114m². Dokumenta te rregullta hipotekore trualli dhe ndertimit

Botuar më 13/02/2018
200.000,00 euro

RRUGA KAVAJES (HALIM XHELO),

nr. 30, | 470 M2 | 1100000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, sip. totale trualli, 470 M2, uje me pus, me hipoteke.

Botuar më 13/02/2018
1.100.000,00 euro

RR. "DIBRES"

TEK SELVIA | 60 M2 | 160000 Euro

Shitet shtepi private 3-kateshe, 60 M2, secili kat, me hipoteke

Botuar më 13/02/2018
160.000,00 euro