Njoftime Premium

BAR KAFE KRISTAL Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqshme + siguracione |

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: rruga Muhamed Gjollesha, perballe inxhinierise se ndertimit, ne rruge kryesore

Botuar më 16/02/2018
e kenaqshme + siguracione

RESTORANT MUZIK LIVE KORABI Kërkon të punësojë Valltare

Paga: 720 Euro+ Bakshishe+%+ siguracione. Te jene te paraqitshme dhe korrekte. Per me shume informacione mund te tel, viber ose whatsapp, Adresa: Tetove, Maqedoni

Botuar më 16/02/2018

Bar-Kafe Kërkon të punësojë Pastruese

Femer. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, perballe pallateve te Delijorgjit

Botuar më 16/02/2018

British Lounge Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Adresa: Rruga "Teodor Keko" perballe karburant Kastrati, Unaze e Re

Botuar më 16/02/2018

British Lounge Bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Adresa: Rruga "Teodor Keko" perballe karburant Kastrati, Unaze e Re

Botuar më 16/02/2018

Pasticeri Sulltan Bakllava Kërkon të punësojë Sanitare

Per kuzhine, mosha deri ne 35 vjec, Tiranë, Adresa: Sheshi Willson, prane Petro Ninit

Botuar më 16/02/2018

Bar Kafe Kërkon të punësojë Banakiere

Per bar-kafe. Te meret dhe me pastrimet e nevojshme. Me eksperience pune. Mosha deri ne 32 vjec, Tiranë, Adresa: Kodra e diellit, tek rezidenca Kodra e diellit

Botuar më 16/02/2018

Furre Buke Pasticeri Aldo Kërkon të punësojë Specialist

BUKE , kushte shume te mira pune, pagat mjaft te mira,, Adresa: Tek Liqeni,prane Kopshtit Zoologjik Adresa2: Tek Komuna e Parisit, Prane EHW

Botuar më 16/02/2018

Furre Buke Pasticeri Aldo Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, pagat mjaft te mira,, Adresa: Tek Liqeni,prane Kopshtit Zoologjik Adresa2: Tek Komuna e Parisit, Prane EHW

Botuar më 16/02/2018