Njoftime Premium

RRUGA "BARRIKADAVE",

ne nje zone te mire, buze rruge, | 84 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera dyqan, 84 M2, 1 banjo, ambient i rikonstruktuar, i pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 18/02/2018
1.100,00 euro

RRUGA "BARRIKADAVE",

buze rruge, | 84 M2 | 336000 Euro

Shitet dyqan, 84 M2, gjendja: e rikonstruktuar, Me hipoteke.

Botuar më 18/02/2018
4.000,00 euro/m2

VAQARR

prane Bar Keshtjella | 2.000 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera trruall, 2.000 M2, e rre thuar me mur, me drita dhe uje 24h, I pershtatshem per servis makinash, parkim ose material te ndryshme.

Botuar më 18/02/2018
2.000,00 euro

KTHESA E KAMZES

prane Karburant Kastratit | 103 M2 | 65000 Euro

Me pamje nga lindja, shitet 2+1, 103 M2, kati VIII, e kompletuar, me ashensor, me hipoteke.

Botuar më 18/02/2018
65.000,00 euro

RR. RRAPO HEKALI

Mbi Kristal Center | 120 M2 | 75000 Euro

Apartamenti ka super orientim nga te gjitha anet me diell, pamje fantastike, mbulese me cati, 3 m lartesi, me certifikate pronesie, 120 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re, Reji Imobiliare - Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 17/02/2018
75.000,00 euro

RR. MUHAMET GJOLLESHA

Te Shkolla Sabaudin Gabrani | 70 M2 | 77000 Euro

Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore, punime te rikonstruktuara, orientim nga lindje-perendimi, me certifikate pronesie, 70 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Reji Imobiliare - Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 17/02/2018
1.100,00 euro/m2

TEK SHESHI WILLSON

Pas LSI | 80 M2 | 400 Euro

Apartament i mobiluar totalisht modern, i shtruar me parket, pallat i ri me ashensor. Parapagim 2 muaj, 80 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: e re, Reji Imobiliare, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 17/02/2018
400,00 euro/muaj

OKAZION!!! RR. E DIBRES

Te Shkolla e Medresese | 101 M2 | 85850 Euro

Apartamenti ndodhet prane rruges kryesore, orientim nga dielli, me certifikate pronesie, tualet me dritare, hapesira te bollshme, cmim okazion, 101 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Reji Real Estate

Botuar më 17/02/2018
850,00 euro/m2

RR. BARDHYL

Ne Unaze | 100 M2 | 90000 Euro

Apartamenti eshte i rikonstruktuar e rregullua totalisht, dhomat jane me parket, kondicioner, punime extra. Me certifikate pronesie, orientim nga jugu, 100 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Reji Imobiliare, Cel:03698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 17/02/2018
90.000,00 euro

RRUGA TODI SHKURTI

300 meter nga grandi | 35.000 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartamenti duplex totalisht i mobiluar ne menyr bashkohore, hyrje e re me siperfaqe 90 meter2, organizuar ne ambient gatimi, sallon ndenje, ne kat te pare dhe dy dhoma gjumi, ne kat te dyte, 2 banjo. Preferohen familjare, 35.000 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/02/2018
35.000 leke