SHITET BIZNESI I NJE BAR-RESTORANTI

Hapesira e brendshme 130 m2, me nje kapacitet prej 14 tavolinash jashte dhe 9 tavolina brenda. Lokali eshte ne gjendje pune prej 4 vitesh., Tek kryqezimi i Rruges "Bardhyl" me farmacine nr.10. AlbGate Real Estate

Botuar më 15/02/2018
25.000,00 euro

SHITET BIZNES I SUPERMARKET BULMETORE, ME PUNE DHE KLIENELE TE NGRITUR PREJ VITESH,

Me xhiro te konsiderueshme 100.000 leke/dita, (dyqani eshte me qera)., Adresa: Rr. "Qemal Stafa". Çmimi i shitjes

Botuar më 15/02/2018
26.000,00 euro

RAFTE TE MONTUESHEM PER DYQAN

Gjendja: shume e mire, Shiten rafte te montueshem per dyqan , me permasa 130cm x 50cm , 130cm x 40cm , 130cm x 30cm., Tirane , Rruga Vace Zela , Mbrapa Qendres GLOBE

Botuar më 14/02/2018
75,00 euro

SHITEN RAFTE DHE BANAK MARKETI

Gjendja: shume e mire, Raftet jane me 5 sergjena, te rregullueshem sipas nevojes, ngjyre te bardhe, me mbajese plastike per vendosje cmimi. Banak metalik me vend per vendosje skaner barkodi., Tirane

Botuar më 14/02/2018

SHITEN PAJISJE TE NJE FABRIKE BIRRE

Kaon Birre | 1.200 M2 | 20000000 Leke

Gjendja: shume e mire, 10 rezervuar me kapacitet 1200 litra dhe pajisjet shoqeruese.

Botuar më 14/02/2018
2.000.000 leke

JEPET ME QERA SUPERMARKET

Me te gjitha pajisjet bashkohore, i kompletuar, 170 m², ka funksionuar si biznes, me klientel te rregullt 15 vjecare., Rruga Kadri Kerciku

Botuar më 14/02/2018

SHITET FURRE ME GAZ

Per pjekje pulash, shume pak e perdorur. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti

Botuar më 14/02/2018
60.000 leke

SHITET BIZNESI

Butik veshje per femra, biznes I ngritur prej 6 vitesh, klinetele e rregullt, xhiro e kenaqshme., Te Brryli, perballe ish Rozafes

Botuar më 14/02/2018
6.500,00 euro

KERKOHET TRUALL ME HIPOTEKE, MUNDESISHT TE JENE SIP. TE MEDHA.

kerkoj te blej | 2.000 M2 | 400 Euro

Preferohet zgjatimi i Bulevardit te Ri

Botuar më 14/02/2018
52.320 leke