PAJISJE LOKALI

Furre pice 2 kateshe dhe nje brumatrice, ne gjendje te mire

Botuar më 13/02/2018
1.200,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE ZYRE

Tavoline , dy dollape, karrige rrotulluese si dhe dy karrige qe ulen klientet, tirane

Botuar më 13/02/2018
33.000 leke

SHITEN 10 KOMPJUTERA

Se bashku me tavolinat. Printer Profesional

Botuar më 13/02/2018
150.000 leke

SHITET FURRE KORENTI

Per 6 pica, banak pice, freskues frigorifer kollone dhe tv plazma, ne gjendje te mire pune, Tek Ish Ekspozita, Lulishtja 1 Maji

Botuar më 13/02/2018
170.000 leke

SHITEN PAISJE LOKALI

Gjendja: shume e mire, Furre italiane per byreke. Ngrohese vitrine per byreke briosh etj, Brumatrice , Tavoline inoxi 2 me 60, Frigorifer banak dhe vitrine, Frigorifer kolone , etj, Librazhd

Botuar më 13/02/2018
550.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE PARUKERIE

Lavatest, karrele, pasqyre se bashku me me banakun qe mban materialet, kolltuk per pritjen e klienteve, Tirane

Botuar më 12/02/2018
70.000 leke

SHITEN PAISJE

Per berber, e kompletuar totalisht.

Botuar më 12/02/2018
90.000 leke

2 KAZANE PER BAXHO

Me vellim 150 litra/secili. Te paisur me kulluese qumeshti. Secili

Botuar më 12/02/2018
20.000 leke

SHITEN PAJISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek, frigorifer kollon 15000 leke, frigorifer pasticerie banak 50000 lek, frigorifer ngrires 1000 leke, rafte italiane 6000 lek,frigorifer 3m (70000 lek)

Botuar më 12/02/2018
150.000 leke