Njoftime Premium

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 150 M2 | 142500 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 150 M2, Dy kate dhene me qera, per te huaj. 480 Euro nje kat. Çmimi kat perdhe 1800 Euro/m².Dokumenta te rregullta, çertifikate pronesie dhe leje ndertimi. Trruallit 300 Euro/m², cmimi ap.

Botuar më 15/01/2018
950,00 euro/m2

BUDULL (KOMUNA BUBQ)

4 km larg nga aeroporti Nene Tereza | 160 M2 | Euro

Vile 2 kateshe 160 m e mobiluar e me oborr dhe avlli bashke me 1 dylym e 300 m toke.Me hipoteke e leje legalizimi., 160 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/01/2018
60.000,00 euro

FIER, RR."DERVISH HEKALI"

Lagja 29 Nentori | 240 M2 | 170000 Euro

Shitet Vile 2 kateshe, 240 M2, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 13/01/2018
170.000,00 euro

DURRES! NE ARAPAJ,

rr. "Bregu i kanalit", (tek ura e Teqes) | 900 M2 | 9300000 Leke

Shitet vile 2-kateshe, me sip. kati 90m², sip. totale, 900 M2, 1 banjo, 4 dhoma, 2 soxhorno, 1 kuzhine, ballkon i madh, e rregulluar dhe e mobiluar, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 13/01/2018
9.300.000 leke

GOLEM, ISH KAMPI RINIA,

shitet vile III kateshe | 100 M2 | 174900 Euro

Kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte, secili kate, 100 M2, me oborr, 3 vende parkimi, e kompletuar totalisht, çertifikat pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim

Botuar më 13/01/2018
174.900,00 euro